Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Yeni Nesil Ofislere 10G Gücünde İnternet Suratı Performansı!

Ağ teknolojileri yerinde uçta uca tahliller sunan Zyxel Networks, hane ofis çalışanları için kişisel olarak tasarlanmış iki yeni switch’i pazara sundu. Ağ performansını artıran bu iki yeni switch, meskenden çalışanların artan iş gereksinimlerini karşılarken, küçük ve orta boyuttaki işletmelerin de suratına sürat katıyor.

İçerik Sağlayıcıların Üretkenliği İçin Tasarlandı

Esnek çalışma imkanı nedeniyle günümüzde “evden çalışmak” giderek daha da tanınan hale geliyor. İçerik oluşturma, grafik tasarım yahut medya prodüksiyon üzere iş kolları için profesyoneller, artık klâsik ofis ortamları bölgesine konut ofis yahut paylaşımlı küçük ofislerde çalışmayı tercih ediyor.

Değişen çalışan profili nedeniyle iş gereksinimleri da tekrar şekilleniyor. Pazarın dinamikleri ve yeni iş gereksinimlerine yönelik eserler geliştiren Zyxel, iki yeni switch’i ile mesken ofis yahut küçük işletmelerde içerik sağlayıcı olarak çalışan profesyonellerin üretkenliğini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Piyasaya sunulan yeni on iki portlu yönetilen XGS1210-12 ve yönetilmeyen XGS1010-12 Gigabit switchler; yüksek bant genişliğine ve güçlü ağ performansına muhtaçlık duyan yeni nesil medya şirketleri, reklam ajansları yahut görüntü prodüksiyon hizmeti sunan kurumlar için nispeten ülkü bir tahlil. Zyxel’in yeni switchleri sayesinde görüntü animasyon yahut büyük evrakları sunuculara, NAS’a yahut gayrı cihazlara aktarmak sorun olmaktan çıkıyor. 10Gbps’ye kadar ilişki noktası suratı imkanı sunan cihaz, yeni nesil WiFi 6 cihazları ile koordinasyonlu olmanın yanı sıra,kablosuz cihazlar ile kablolu ağ arasındaki ilişki darboğazını da ortadan kaldırıyor.

Çoklu Gigabit Sürat Desteği

XGS1010-12, 2 adet 10 Gigabit SFP + yukarı temas portu, iki adet, 2.5 Gigabit port ve sekiz adet 1Gigabit Ethernet portu desteği sunuyor.

Oyun dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarlar, iş istasyonları, sunucular, ağa bağlı depolama (NAS) aygıtları yahut IEEE kablosuz erişim noktaları üzere çeşitli ağ aygıtlarına yüksek kapasitede eş vakitli olarak hizmet verebilen cihaz, üstün ağ performansını garanti altına alıyor. XGS1210-12 üzerinde bölge alan birden ziyade temas noktası, büyük belge aktarımları için; daha yüksek olgu hızları sağlamak ve ilişki güvenilirliğini artırmak için tek bir yüksek bant genişliğine sahip olgu yolu oluşturmak üzere birleştirilebiliyor.

Kolay Web Idaresi

Süratli bir halde yapılandırma ve idare imkanı sunan kullanıcı dostu web tabanlı arayüze sahip olan XGS1210-12, kolay yedekleme ve yazılım güncelleme desteği ile haber süreç ağlarının sağlıklı bir formda 7/24 çalışmasına imkan tanıyor.

Farklı İş gereksinimlerine Nazaran Önceliklendirme

Zyxel Kurumsal Kanal Satış Yöneticisi Ömer Faruk Erünsal, XGS1210-12 ve XGS1010-12’nin QoS desteği sayesinde; ağ içinde farklı pratiklere, kullanıcılara yahut medya / ses / data akışlarına acil öncelik atanabileceğine dikkat çekiyor. Erünsal, kurumlara esneklik avantajı sunan bu özelliğin, ağ performansını üst seviye çıkardığını vurguluyor.

Fansız Tasarım

Sessiz iş ortamları ile entegrasyonlu bir yapıya sahip olan ve istenildiğinde kolaylıkla duvara da monte edilebilen cihaz, fansız tasarımı ile iş noktasında sükûneti garanti altına alıyor.

Etraf Dostu

Cihazın, IEEE 802.3az Güç Verimli Ethernet (EEE) desteği, ağ içinde güç tasarrufu dağılımını en ülkü seviyede tutuyor. Ağ trafiğini otomatik, olarak algılayan cihaz, güç tüketimini de kolaylıkla optimize edebiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287