Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Trivia Crack Oyunu Nedir, Cevapları, Hile, Nasıl Oynanır?

Akıllı telefonlarda oynanan en popüler bilgi yarışması oyunu olan Trivia Crack, her geçen gün daha fazla oyuncu tarafından kullanılmaktadır. Hal böyle olunca bu oyun hakkında pek çok şey merak edilip aratılıyor. Trivia crack soruları cevapları ve hileleri başlıca aratılan konular arasında yer alıyor.

Trivia Crack Nedir?

Trivia Crack (İspanyolca : Preguntados) Oyuncuların kendi arkadaşları ile yada Dünya’nın herhangi bir yerindeki başka bir rakip ile yarışabileceği bir bilgi yarışması oyunudur. 2013 ve 2014 yıllarında Latin Amerika’da oldukça hızlı bir şekilde oyuncu sayısı artmış ve 2014 yılının sonuna doğru İngilizce’ye çevrilmesiyle tüm Dünya’da kullanılmaya başlanmış ve farklı diller ile de artık oynanabilmektedir.

Oyun yapımcısı şirket Etermax olup, Arjantin’de bulunmaktadır. Oyun şu an 15 dilde ve iOS, Android, Windows Phone, Facebook üzerinde oynanabilmektedir.

Bağımlılık Yapan Oyun Trivia Crack

Bağımlılık yapan oyunları sıralamak gerekseydi, mutlaka Trivia Crack ilk sıralarda yer alırdı. Bu oyunun güzel bir tarafıda, oynarken hem öğrenmek hem de eğlenmek. Üstelik karşılaştığın insanlarla etkileşim de kurabiliyorsunuz. Onlarla mesajlaşma imkanınız var. Bu nedenle Trivia Crack sadece bir oyun olarak değil aynı zamanda iletişim kurmaya olanak sağlaması ile sosyal etkileşim uygulaması olarak da görülebilmektedir.

Trivia Crack Cevapları, Hileleri

Trivia Crack soruları genel bilgilere dayanmaktadır. Bu nedenle belli sayıda bir soru yoktur. Her geçen gün artan bir soru kapasitesi söz konusudur. Bazı web siteleri daha önce çıkmış olan soruları cevapları ile sunsa da, aslında her an hangi sorunun çıkabileceğini tahmin etmeniz bile imkansız diyebiliriz. Bu nedenle mevcut soru ve cevapların işe yaramayacağını söyleyebiliriz. Bunun yerine oyuncuların kendi bilgilerini sınamalarını ve bu yolla da geliştirmelerini önerebiliriz. Nitekim bu oyun sadece eğlenmeyi değil aynı zaman da öğrenmeyi de sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287