Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

THY’nin yurt dışı uçuşlara başlama tarihi malûm oldu

Türk Hava Yolları (THY), 18 Haziran’dan itibaren Avrupa’da 6 memleketteki 16 kentten Anadolu’daki 14 noktaya direkt uçuş gerçekleştireceğini açıkladı.

THYBasın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya nazaran, Avrupa’dan Anadolu’nun dört bir yanına direkt uçuşlar yapılacak.

Yerkürenin 127 devletine gerçekleştirdiği tarifeli yolcu uçuşlarını 28 Mart tarihi itibarıyla durduranTHY, yurt içi ve yurt dışı seferlerini kademeli olarak yine başlatıyor.

THY, yaşanan harika süreç sonrasında yolcuların seyahat beklentilerine ve gereksinimlerine cevap vermek hedefiyle 18 Haziran tarihi itibarıyla Avrupa’da 6 devletteki 16 kentten Anadolu’daki 14 noktaya direkt uçuş gerçekleştirecek.

Gökyüzünden münferit geçen iki aylık süreçte, ulusal ve memleketler arası otoriteler ile iş birliği içerisinde adımlar atan global markaTHY, bir yandan da yeni devrin hazırlıklarını sürdürdü.

Misafirlerinin uçuş güvenliği ve sıhhatini en öncelikli husus olarak pahalandıran şirket, seyahat tercihlerindeki beklenti ve muhtaçlıkları tahlil ederek Avrupa’da; Almanya, İsviçre, Avusturya, Hollanda, İsveç ve Danimarka’dan Anadolu’daki 14 noktaya direkt ulaşım köprüsü kuracak.

THY, yeni devirde Avrupa’dan Anadolu’ya icra edeceği uçuşlarında daha evvel hiç planlanmamış yeni rotalarda da uçmaya başlayacak. Planlamaya birinci sefer dahil edilen; Basel-Gaziantep, Hannover-Diyarbakır, Salzburg-Ordu/Giresun, Frankfurt-Elazığ, Amsterdam-Kayseri uçuşları, bu yılın yaz devri için planlandı ve biletleri satışa açıldı.

Bu uçuşlara ek olarak geçen devirlerde de sefer icra edilen uçuşlar, yolcuların en çok uçmak istedikleri gün ve saatlere nazaran yine planlandı.

Yurt dışı uçuş noktaları; Almanya’da Münih, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Hannover, Köln, Düsseldorf ve Hamburg, İsviçre’de Zürih, Cenevre ve Basel; Avusturya’da Viyana ve Salzburg, Hollanda’da Amsterdam; Danimarka’da Kopenhag ve İsveç’te Stockholm olarak belirlendi.

Yurt içi uçuş noktaları; Antalya, Ankara, Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Ordu-Giresun, Elazığ, Samsun, Hatay, Kayseri, Trabzon, İzmir, Konya, Bodrum-Dalaman olarak sıralandı.

Uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı haberlere “www.turkishairlines.com” resmi internet sitesinden, “444 0 849” numaralı davet merkezinden veya satış ofislerinden ulaşılıyor.

Kaynak: AA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287