Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

TechOne fonu, 200 milyon liralık yatırım maksadıyla kuruldu

Yatırım ve danışmanlık firması Tarvenn Ventures’in açıklamasına nazaran, Actus Portföy ve Tarvenn Ventures liderliğinde kurulan TechOne sayesinde küresel pazarda yarışma edebilecek yüksek teknoloji üreten en az 50 erken aşama teşebbüse yatırım yapılması planlanıyor.

Yatırım yapılan teşebbüslere 30’dan çokça tam vakitli profesyonel ile anamalın yanında malumat, tecrübe ve irtibatları da sunacak TechOne fonu, memleketler arası kontakları ve tecrübesiyle Türkiye’den çıkan teknoloji teşebbüslerinin globaldeki muvaffakiyet bahtını arttırmayı hedefliyor.

TechOne fonuyla yapay zeka, robotik, medikal teknolojiler, ileri materyal ve nesnelerin interneti yerleri öncelikli olmak üzere dal ayrımı olmadan erken aşama 50’den çokça teknoloji teşebbüsüne yatırım yapılacak. Yüksek teknoloji teşebbüslerinin bilhassa küresel pazarlarda büyümelerine değer verilecek.

Birçok farklı devlette yatırım yapmış ve operasyon yürütmüş tecrübeli fon ekibi, teşebbüslere her meydanda destek vermeyi hedefliyor. Böylelikle teşebbüslerin süratli bir formda ölçeklenmesi, devam yatırımlarına kolay erişmesi ve küresel muvaffakiyet hikayeleri çıkarması sağlanacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287