Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Soner Canko’nun yeni adresi TURK Holding

Ödeme hizmetleri ve elektronik para konusunda çalışan TURK Holding, dev bir birlikteliğe imza attı. Uzun yıllar BKM Umumi Müdürlüğü’nü yürüten ve ekosistemin büyümesinde kilit rol oynayan Dr. Soner Canko, istişare konseyi üyesi olarak TURK Holding bünyesine katıldı.

TURK Holding Idare Şurası Lideri Emin Can Yılmaz geçen yıl ön ödemeli kart pazarında yüzde 20’lik pazar hakkına ulaşan TURK Holding’in, 2020 yılında Avrupa memleketlerinde de faaliyete başlamasını hedeflediklerini belirtti. Yılmaz, “3.5 milyonu aşan ön ödemeli kart sayımız ve müşteri odaklı yaklaşımımızla elde ettiğimiz deneyimi artık Avrupa ve Amerika’ya taşıma vaktimiz geldi” dedi.

Soner Canko üzere kesimde esaslı tecrübeye sahip birinin bünyelerine katılmasının maksada ulaşmada kıymetli ek vereceğini söyleyen Yılmaz, “Pandeminin yarattığı tesir finansal teknoloji şirketleri açısından kıymetli fırsatlar doğurdu. Bu fırsatları uygun kıymetlendirerek 171 olan çalışan sayımızın, 2021 yılında Türkiye, Avrupa ve ABD ofislerimizde 300’ün üzerine çıkaracağız” halinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287