Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Shadowave.com: Bir Bağlantı Göndererek Facebook ve Whatsapp’ı Kolayca Hack Edin


Shadowave.com: Bir Bağlantı Göndererek Facebook ve Whatsapp’ı Kolayca Hack Edin

.

.

Bu hileyi herkes için kullanmak kolaydır. Bu derste, shadowave com web sitesini tartışacağım. Peki bu nedir? Size ücretsiz kimlik avı bağlantıları sağlayan bir web sitesidir. Bu bağlantıları kullanmak için önce bu web sitesine kaydolmalısınız. Shadowave uygulamasını da indirebilirsiniz, ancak oyun mağazasında mevcut değildir. Bu nedenle, diğer web sitelerinden shadowave apk dosyasını indirip telefonunuza yüklemelisiniz. Ancak, gölge korumalı apk’yi indirmemenizi öneririz, çünkü bu, telefon güvenliğiniz için bir tehdit olabilir.

Ayrıca kendi kimlik avı sayfalarınızı da oluşturabilirsiniz. Bu tür sayfalar oluşturmak kolaydır veya Bluehost kullanarak z shadowave gibi kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz. Bu, bu aracı kullanmak için bilmeniz gereken her şeyi kapsayacağım shadowave com hakkında tam bir öğreticidir.

Bunu öğrenmek için kendi sisteminizde deneyebilirsiniz, başka biriyle denemeyin. Hacking ceza gerektiren bir suçtur. Bu web sitesine giriş yaptığınızda, kontrol panelinizde birçok bağlantı olduğunu fark ettiğiniz ilk şey. Hepsi kimlik avı bağlantılarıdır.

Kimlik avı, saldırı için kullanılan en yaygın ve en kolay yöntemlerden biridir. Temelde bu yöntemde, orijinaliyle aynı görünen sahte sayfalar oluşturmanız ve bu sayfaları oluşturduktan sonra herhangi bir ücretsiz web barındırma sitesine yüklemeniz gerekir.

Bu araçta birçok bağlantı seçeneğiniz vardır. Arkadaşınıza veya başka birine göndermek için bunlardan herhangi birini seçin. Ayrıca, telefonunuzdaki WhatsApp mesajlarını bu şekilde okuyabilirsiniz (WhatsApp mesajlarını hackleyin).

Resmi web sitesi URL’si: www.shadowave.info

Ayrıca Oku:

Shadowave – Bir bağlantı göndererek Facebook Şifresini Hackleyin

Bu web sitesinde kullanabileceğiniz farklı bağlantı türleri vardır. Ama bunu nasıl kullanmalı? Bunu kullanmak herkes için basit. Zor bir konu öğrenmenize gerek yoktur. shadowave com web sitesi hilesi gerçekten harika.

Kimlik avı bağlantısı oluşturmak için fazladan çaba harcamanıza gerek yoktur. Bu site kullanıcının kullanması için her şeye sahiptir ve işinizi azaltmanıza ve zaman kazanmanıza yardımcı olur. Shadowave bağlantılarını kullanmak için bu adım adım talimatları okuyabilirsiniz.

Adım 1 – Shadowave Web Sitesini Aç

Web sitesini açın. Aşağıdaki resimde buna benzeyen ve “buradan kaydolun” düğmesini tıklayın. Tüm bu kimlik avı bağlantılarını almak için bu web sitesine kaydolmalısınız. Kaydolmak için gereken bilgileri e-posta, yaş, kullanıcı adı, ülke gibi doldurun. Şimdi kayıt işleminiz tamamlandığında kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak hesabınıza giriş yapın.

2. Adım – Kaydolun

Buradan kayıt ol düğmesini tıklayın, ardından ekranınızda bir kayıt formu görünecektir. Bu formu doldurun. Kullanıcı adınızı yazın, şifrenizi belirleyin, e-posta adresinizi, yaşınızı ve ülkenizi yazın. Kayıt işleminiz tamamlandığında, oturum açmak için kullanıcı adı ve şifre alırsınız. Bu web sitesinde oturum açmak için kullanıcı adını ve şifreyi kullanın.

3. Adım – Shadowave’e Kullanıcı Adınız ve Parolanızla Giriş Yapın

Bu web sitesine giriş yaptığınızda. Scamas1 ve scamas2’yi görüyorsunuz. Bu iki dolandırıcılıktan herhangi bir bağlantıyı kopyalayabilirsiniz. Her iki Scamas farklı bağlantılar vardır. Bu bağlantılardan herhangi birini seçebilirsiniz. Sol kenar çubuğunda, bugün toplam kurban, toplam sayfa ve kurban var. Tüm kurbanlarınız e-posta kimlikleri, parolaları, IP adresleriyle toplam kurbanlarda gösterilecektir. Ben şahsen scamas2’de verilen linkleri seviyorum.

Adım 4 – Bağlantıyı Kopyalayın ve Gönderin

Herhangi bir bağlantıyı tercihinize göre kopyalayın ve kurbana gönderin. Bu bağlantıyı çok fazla kişiye göndermeyin, aksi takdirde bu bağlantı Facebook tarafından engellenir. Kullanıcıların dikkatini çekebilecek ve kullanıcı kontrol etmek isteyen ilginç görünen bağlantıları seçin. Kullanıcı bağlantınızı kullanarak e-posta kimliğini ve parolasını girmeye çalıştığında, e-posta kimliğini ve parolasını alırsınız.

Facebook profil ziyaretleri bağlantısını kopyaladım. Facebook profil ziyaretleri kullanıcının dikkatini çekebilir çünkü birçok kişi Facebook profillerini kimin ziyaret ettiğini bilmek ister. Şimdi, bu bağlantıyı açtığında arkadaşına bu bağlantıyı göndereceğim ve e-posta kimliğini ve şifresini alacağım.

Adım 5 – Bekleyin

Biraz bekle. Kullanıcı bu linki açtığında aşağıdaki görseldeki gibi açılacaktır. Bu bir kimlik avı bağlantısıdır ve bu web sitesi farklı kimlik avı bağlantıları sunar. Herhangi biri facebook hesabını kullanarak bu sayfaya giriş yapmaya çalıştığında saldırıya uğrayacak ve e-posta kimliğini ve şifresini alacaksınız. Bu çok yaygın bir tekniktir. Ama bunu kendi sisteminizde öğrenmek ve denemek için deneyin, kimseyi denemeyin.

Adım 6 – Mağdurlarınızı Kontrol Edin

Mağdur kimliğinizi ve şifrenizi “Mağdurlarım” seçeneğinden kontrol edebilirsiniz. Tüm kurbanlarınız bu sayfada gösterilecek. Mağdurlar 15 gün sonra otomatik olarak silinir. Böylece, kurbanın belge dosyasını kaydedebilir veya indirebilirsiniz. Bunlar shadowave com’yu kullanmak için bazı kolay adımlardır. Bunu kimsede denemeyin. Kendi sisteminizde ve kimliğinizde öğrenmek ve pratik yapmak için deneyin. Etik hackleme ile ilgili bir makaleyi buradan okuyabilirsiniz.

Ayrıca bakınız

Hack Instagram hesabı kullanıcı adı ve şifresi

Bir Instagram hesabı kullanıcı adını ve şifresini kesmek için. Yukarıda yazılı prosedürün aynısını izlemelisiniz. Ancak Facebook ile ilgili herhangi bir bağlantı göndermeyin. Yalnızca Instagram hesabını kullanarak giriş yapılması gereken Instagram bağlantılarını veya oyunla ilgili bağlantıları gönderin. Bir Instagram hesabını kesmek için bu adımları takip edebilirsiniz.

Adım 1 – Bağlantıyı kopyalayın ve gönderin

Instagram bağlantısını kopyalayın ve Instagram hesabını kesmek istediğiniz kişiye gönderin.

2. Adım – Kurban Listesini Kontrol Edin

Bir süre bekleyin ve birkaç saat sonra kurbanınızın listesini kontrol edin. Kullanıcı bu bağlantıyı açtığında, aşağıdaki resimde olduğu gibi açılacaktır.

Shadowave com güvenli bir web sitesi midir?

Hayır, Shadowave com güvenli bir web sitesi değildir çünkü bu web sitesi web sitesini ziyaretçiler için güvenli kılan herhangi bir SSL sertifikası uygulamamıştır. Bu web sitesini bağlantıları almak için kullanabilirsiniz ve bunun dışında herhangi bir kişisel veya önemli bilgi girmeyin.

Sizin için bir ipucu Her zaman bilinmeyen bağlantıları tıklamaktan kaçınır. Bazı bağlantılar çok tehlikelidir, bilgisayarınıza sızmak için virüs programı olabilirler. Bu nedenle, e-posta, Facebook veya güvenli olmayan web sitelerinde bilinmeyen bağlantıları tıklamaktan kaçının. Ayrıca kendi bağlantılarınızı da oluşturabilirsiniz.

Sonuç

Shadowave com, hackleme bağlantıları almak için en iyi web sitesidir. Bu web sitesinde kayıt olmanız gerekir ve bundan sonra, arkadaşlarınıza veya başka birine göndermek için herhangi bir bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantılarınız Facebook messenger’da engelleniyorsa, bu bağlantıları e-posta, WhatsApp veya diğer platformları kullanarak gönderebilirsiniz.

Shadowave uygulamasını başka bir web sitesinden indirmeyin çünkü bu, telefonunuzun güvenliğini tehdit edebilir. Web sitesini telefonda çalıştırmak daha iyidir. Kendinizi hacklemenizi önlemek için bazı ipuçlarına da göz atabilirsiniz.

Bu teknikleri başka kimsede kullanmayın. Bilginizi öğrenmek ve artırmak için bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Çalışma sürecini öğrenmek ve bilmek için bunu kendi kimliğiniz ve bilgisayar sisteminizde deneyebilirsiniz.

Shadowave.info kullanarak bir bağlantı göndererek arkadaşımın şifresini kırdı. Herkes bu aracı kullanarak facebook, Instagram ve daha fazlasını hackleyebilir. shadowave uygulaması mevcut

.

.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287