Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

SEO Denetimi için En İyi Web Sitesi Backlink Denetleyicisi Araçları

SEO Denetimi için En İyi Web Sitesi Backlink Denetleyicisi Araçları

.

.

Sevgi yaymak

Bu blog en önemli 07 tam ücretsiz Backlink Denetleyicisi aracı, SEO için çoklu özellikler açıklayacaktır. Arama Motorları ile ilgili sorunlardan kaçınabilirsiniz. Bu ücretsiz Backlink Denetleyicisi araçları, web sitenizin yanı sıra rakiplerinizin sayfalarını biçimlendirme ve en iyi performans gösteren içeriği araştırma konusunda geri dönüşlere yardımcı olur. Kalıpları ve olası bağlantı fırsatlarını tespit etmek için rakibinizin en değerli Geri Bağlantıları profilini inceleyin.

SEO kuralları son birkaç yıldan beri sürekli değişiyor, ancak geri bağlantılar aynı kalıyor. Onun çok önemli bir rol oynamaktadır site sayfası ve arama motorlarında görünürlük. Google Penguin algoritması geçen yıl, özel blog ağının tüm düşük kaliteli bağlantılarını devalüe etti, bu yüzden web sitenizdeki bağlantıların kalitesini haklı çıkarmak için Backlink Checker Araçları açıktır.

Backlink Denetleyicisi Araçları SEO için neden önemlidir?

Backlink omurga, aynı zamanda yüksek anahtar kelime sıralaması için en önemli parametreleri ölçmek için kullanılır ve herhangi bir web sayfasına bağlantılar görüntüleyebilir. Backlink-Checker-Tools, sitenize kimlerin bağlantı verdiğini görmek, rakiplerinizin backlink değerlendirmesini bulmak ve bir web sitesini sıralamak için birçok sinyal eklemek için herhangi bir sitenin geri bağlantılarına erişim geliştirebilir. Backlink Checker Araçlarının oynadığı roller şunlardır:

Backlink profilinizi güçlü rakiplerle karşılaştırır, ardından rakiplerden daha güçlü olursunuz

Web sitenize kaç tane harici ve dahili geri bağlantı olduğunu bilebilirsiniz

Hangi sitelerin sizin & rakiplerinizin sitelerine bağlandığını anlamak için

Geri bağlantı denetleyicisi araçlarıyla kaç tane takip edilmeyen, takip edilmeyen bağlantı, düşük kaliteli bağlantı, bağlantı metni, yönlendiren Etki Alanları, sizin ve rakiplerinizin sitelerinin IP’lerini öğrenebilirsiniz.

Size kimin bağlantı verdiğini kontrol edebilirsiniz.

% 100 Ücretsiz En İyi 7 Backlink Denetleyicisi veya SEO Denetim Araçları

Aşağıda, gelen geri bağlantıların ayrıntı bilgilerini anlamaya yardımcı olacak bazı değerli ücretsiz çevrimiçi Backlink Denetleyicisi Araçları verilmiştir. Bazıları işlemi yapmak için kayıt gerektirir:

Arama motoru optimizasyonu çok değişti, ancak Backlink bir web sitesinde arama motoru optimizasyonunun bir omurgası olarak çalışıyor. Birden fazla düşük PR (Pagerank A) sitesinden gelen geri bağlantılardan daha yüksek bir PR sitesinden geri bağlantılar alın, web siteniz için çok daha iyidir.

Web sitenizin başka bir siteden ne kadar backlink aldığını bilmek önemlidir ve Backlink Denetleyicisi Araçları bu çalışmayı kolaylaştırır. İşte 6 çevrimiçi backlink kontrol aracı tamamen ücretsiz.

01. SEMrush

Geri bağlantı, her bir web sitesi sıralamasını etkilemek için büyük bir meseledir ve Google, kaliteli geri bağlantılardan sorumlu her web sitesi sahibini tutar. SEMrush, Etki Alanınızı Denetimler gerçekleştirmeye yönlendiren tüm bağlantıları gösteren hem organik hem de ücretli en önde gelen Backlinks analiz araçlarıdır. SEMrush ayrıca rakibinizin geri bağlantılarını da keşfeder. Web sitesi backlink durumunu düzenli olarak güncelleyen ve doğru bir şekilde kontrol eden kapsamlı bir veritabanına sahiptir.

Yüksek kalite ve ilgili geri bağlantılar, herhangi bir sitenin daha fazla yetki alması ve daha yüksek bir sıralama elde etmesi için çok önemlidir. Rekabetçi analiz için şahsen SEMrush araçlarını kullanıyorum. SEMrush Backlink Denetleyicisi Araçları’nı kullanarak rakipleriniz hakkında aşağıdaki bilgileri görebilirsiniz.

SEMrush Backlink Denetleyicisi Araçları’nın nasıl eklendiğini görün:

SEMrush Ana Sayfasına gidin (http://www.lvinternal.com/semrush/site/login)

30 gün boyunca SEMrush PRO hesabını almak için ücretsiz giriş yapın

Alan Adınızı yazın (http://aroushtechbd.net gibi) ve enter tuşuna basın

Rekabetçi Etki Alanı adınızı kontrol etmek istiyorsanız, soldaki sekme Etki Alanı, IP’ler ve bağlantılara atıfta bulunacaktır.

SEMrush Backlink Checker Tools kullanmanın avantajı:

Siteye özgü alt alan adı URL’sinin geri bağlantılarını, geri bağlantıların yaşını, görüntü geri bağlantılarını, bağlantı metni geri bağlantılarını, nofollow geri bağlantılarını bulabilirsiniz

Rakiplerinize karşı sitenizin sağlığını takip edebilirsiniz

Etki Alanları, IP’ler ile ilgili toplam geri bağlantı sayısı

Optimizasyon ilerlemesini izleme

Harici ve dahili bağlantı sayısı

Sosyal medya kampanyalarını ve rakiplerinizin sosyal medyada yaptıklarını izleyin

Bağlantı: https://www.semrush.com/features/backlinks/

02. Site Gezgini’ni açın:

İki veya daha fazla alan arasındaki geri bağlantıları karşılaştırmak istiyorsanız, o zaman sizin için en kullanışlı Backlink-Checker-Tools’dur. Bunu kullanarak, sitenizi rekabetçi web sitenizle karşılaştırabilir ve devam edebilirsiniz. Gelen bağlantıları iyileştirmek istiyorsanız, açık site gezgini bağlantı kurma için keşfetmeye yardımcı olur

Open Site Explorer Backlink Checker Araçlarının nasıl ekleneceğini görün:

Bağlantıya gidin ve Google’a (www.opensiteexplorer.com) yazmanız yeterlidir

Başlamak için web sitenizi yazın (www.aroushtechbd.net gibi)

Bağlantı: www.opensiteexplorer.com

Open Site Explorer’ın büyük avantajları:

Open Site Explorer, içeriğin SERP’leri analiz etmek ve yeni hedefleme kitlesi için rekabet backlinkini araştırmak için anahtar kelimeler için neden yüksek sıralamasında rol oynar

Open Site Explorer’ın hedefleri doğrudan rekabetinizi kopyalar ve yüksek kaliteli bağlantıları nasıl aldıklarını anlamaya çalışır.

Rakiplerinizin geri bağlantı profilini almasını kolaylaştırır, fark ederseniz özellikler gönderilir, grubu alt alan adı ve iletişim bağlantılarına göre seçerek tüm sitenin kök etki alanı geri bağlantılarını sıralayabilir

Rakiplerin sıralamak istediğiniz anahtar kelimeler için daha üst sıralarda yer aldığı daha fazla sosyal paylaşım ve geri bağlantı elde etmek için bir kılavuz veriyor. En iyi sayfalarda gezinebilir ve rakiplerinizin en popüler içeriğini görebilirsiniz.

Bağlantı: https://moz.com/researchtools/ose/

03. Bağlantı Teşhisi:

Bağlantı Tanılama diğer araçlardan farklı veri türleri sağlar. Backlink izlemek için birden fazla seçenek vardır; bu araçla, bir sayfanın geri bağlantısını veya web sitenizdeki tüm web sitesini kontrol edebilirsiniz. Bağlantı Teşhisi kullanışlı oluyor, hatırlanması gereken bir şey var, bağlantı teşhis aracı Mozilla Firefox tarayıcısında iyi çalışıyor. PR, bağlantı gücü, kullanılan anahtar kelimeler ve Dofollow, nofollow sonucu, spam, kötü bağlantı, harici, dahili bağlantılar ve aralarındaki doğru ilişki gibi sitenize backlink eklentisini kullanarak ayrıntılar görünümü elde edebilirsiniz. bağlantılar.

Link Diagnosis Backlink Checker Araçlarının nasıl ekleneceğini görün:

Bağlantıya gidin (https://www.clearvoice.com/)

Başlamak için web sitenizi yazın (www.aroushtechbd.net gibi)

Bağlantı: https://www.clearvoice.com/

Anahtar Avantaj Bağlantı Teşhisi:

CSV formatına göre sıralanmış ve dışa aktarılan verileri geri alır

Bağlantı Teşhis özelliği kazılarının ayrıntıları web sitenizin sabitleme etiketlerinin iyi veya kötü

Bağlantı oluştururken kullandığımız yanlış anahtar kelimeleri bulmak için inanılmaz yollar var

Sayfa sıralaması dağıtımı dahil olmak üzere tüm analiz bilgilerini oluşturabilir

Bağlantı: https://www.dailyblogtips.com/link-diagnosis-backlink-analyzer-tool/

04. Smallseotools:

Bu, blog yazarı ve web sitesi sahibinin bu benzersiz aracı kullanarak farklı görevleri yerine getirmesine yardımcı olan araçlar paketi gibidir. Backlink Denetleyicisi, sayfa optimizasyonu, sayfa yükleme hızı, anahtar kelime yoğunluğu, İntihal Denetleyicisi, Makale Yeniden Yazım, Bağlantı İzleyici, Etki Alanı Yaş Denetleyicisi, Meta Etiketler Analizörü, Web Sitesi Sayfası Hız Denetleyicisi vb.

Smallseotools Backlink Checker Araçlarının nasıl ekleneceğini görün:

Bağlantıya gidin (https://smallseotools.com/backlink-checker//)

Başlamak için web sitenizi yazın (www.aroushtechbd.net gibi)

Bağlantı: https://smallseotools.com/backlink-checker/

Küçük SEO Araçlarının temel avantajı:

Google sıralamasını doğrudan etkileyen farklı faktörlerin analiz edilmesini göz önünde bulundurur; örneğin: Rakiplerin geri bağlantısı, anahtar kelime rekabeti, rakipler PA, DA, PR analizi

Bu makale döndürücü aracı, yeniden yazmada çok fazla zaman kazandıran ihtiyaca göre içeriği tarayabilir ve birkaç eş anlamlı kelimeyi değiştirebilir

Yazarken kontrol etmek ve her cümleyi doğru dilbilgisi ile hatasız yazma sağlar

Çevrimiçi olarak herhangi bir yerde yayınlanan içeriği algılar ve bize benzersiz içeriği veya başka bir web kaynağından kopyala

Bağlantı: https://smallseotools.com/plagiarism-checker/

05. Geri bağlantı:

Bu araç, sitenizin geri bağlantısı hakkındaki tüm bilgileri görüntülemek için en popüler araçlardır. Ayrıca, web sitenizin kalitesi ve miktarı, geri bağlantıları, sayfa sıralaması, gelen bağlantılar, bağlantı metni, nofollow bayrağı vb. Hakkında bilgi sağlar.

Backlinkwatch, sitenize yapılan geri bağlantılar hakkında ayrıntılı bilgi sağlar, ancak dezavantajlardan biri, aracı kullanırken pop-up reklamları göstermektir. Sıkıcı tek bir tıklama ile kapanabilir gibi görünebilir.

Backlink Denetleyicisi Araçları’nın nasıl ekleneceğini görün:

Bağlantıya gidin (http://www.backlinkwatch.com/)

Web sitenizi yazın (örneğin www.aroushtechbd.net)

Çekimi doldurun ve ardından Geri Bağlantıları kontrol et’i tıklayın

Bağlantı: http://www.backlinkwatch.com/

06. Moonsy:

Moonsy: – Aynı zamanda çok popüler olan yenilikçi bir araçtır. Bu araçla, Google anahtar kelime konum denetleyicileri, Bağlantı Popülerliğini Kontrol Et, Geri Bağlantı Denetleyici, Etki Alanı Yetkilisini Kontrol Et, Etki alanı sahibini bul, Etki Alanından IP’ye Git, Alexa Sıralamasını Kontrol Et, Etki Alanı Yaşını Kontrol Et, Sayfa Sırasını Kontrol Et gibi birçok şeyle çalışabilirsiniz. uzun zamandır arıyor olabilir.

Bağlantı: https://moonsy.com/google-keyword-rank-checker/

07. SEO Spyglass:

Spyglass yeni bir araçtır ancak harika sonuçları değerlendiriyor olabilir. Dizin veritabanı 15.000.000.000.000 ile bağlantılıdır. Bu kesinlikle Ahrefs & Majestic Backlink-Checker-Tools’tan çok daha fazlası

Diğer taraftan, internet tabanlı bir kullanıcı değildir, ancak dizüstü bilgisayarınızdan çalışan ve o faktördeki tüm canlı köprüleri kontrol eden bir masaüstü yazılım programıdır.

Işıltılı köprüler alırsınız ve artık güncellenmeyen cansız köprüler veya köprüler hatası (Ahrefs ve MajesticSEO’da olduğu gibi).

Evli olmayan bir URL için geri bağlantı miktarı 1100’dür, ancak bunu dışa aktaramazsınız, oysa ücretli sürüm (bir kerelik ücret), herhangi bir geri bağlantı analizi aralığını ve dışa aktarma tesisini kullanmaya uygun olur.

Bağlantı: http://www.seo-spyglass.com/

Sonuç:

Anahtar başarı için sihirli bir tablet yoktur, ancak sağlıklı bir bağlantı profili olarak birkaç çekirdek Backlink Denetleyicisi Araçları ile kolayca yapabilirsiniz. Bu makale (Backlink Checker Araçları), web siteniz için geri bağlantının neden önemli olduğunu ayrıntılı olarak anlatır. Arama motorlarında sorunların nasıl kazanılacağı ve önleneceği hakkındaki makaleden sağlam fikirler alacaksınız. İstediğiniz hedefleri sunmak ve dokunmak için bu araçlardan yararlanın.

Güçlü ücretsiz backlink kontrol araçları, rakiplerin herhangi bir sitenin geri bağlantılarını keşfetmek ve işaret etmek. Web sitenize gelen geri bağlantıları kolayca analiz edebilirsiniz

.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287