Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Samsung, Yerkürenin En Yeterli 5G Telefonları İçin Yeni OLED Ekranlarını Duyurdu

Samsung’un yakında tanıtmaya hazırlandığı Galaxy Note 20 serisi için son hazırlıklarını yaptığını biliyoruz. Pek çok detayı ile şimdiye kadar sızıntılarını sizlerle paylaştığımız Galaxy Note 20 serisi, muhtemelen ağustos ayında tanıtılacak. Telefonda tekrar üst seviye bir OLED ekranın kullanılacağı açık. Velev şimdiden bir armağan almış bile.

Üst seviye bir ekran otoritesi, Samsung’un yeni OLED panellerinin şu anda 5G’li akıllı telefonlar için yerkürenin en uygun seçenekleri olduğunu argüman ediyor. İsviçre merkezli Societe Generale de Surveillance (SGS), Güney Koreli şirketin yeni duyurduğu OLED telefon ekranlarına Seamless ve Seamless Pro armağanlarını verirken, bunun sebebi olarak da manzara olgularını sürece yeteneğini göstermiş.

Münhasıran Samsung’un Galaxy S20 serisi ile birlikte adım attığı 120Hz ekran tazeleme suratı, önümüzdeki devirde piyasaya çıkacak farklı modelleriyle de desteklenerek artış gösterecek. Velev bunlar arasında, Galaxy S21 modellerinden birinin ayrıyeten standart olarak 90Hz ekrana sahip olacağı da öne sürülüyor. Bilindiği üzere Galaxy S20 serisinde, standart olarak 60Hz tazeleme suratı mevcutken, başkaca 120Hz opsiyonu yan alıyor.

Geçtiğimiz günlerde yeniden SGS tarafından sertifikalanan bir haber de bunun teyidi niteliğinde. Samsung’un yakında tanıtacağı Galaxy Note 20 modelinin 120Hz ekrana sahip olacağı zati biliniyordu. Ama Galaxy S21 modelinin 90Hz tazeleme suratında bir ekranla geleceği bugüne dek sızıntı dahilindeydi. Görünen o ki Samsung, 2 amiral seviyesi serisi olan Galaxy S21 ve Galaxy Note 20 modellerinde de ekranıyla konuşulmaya devam edecek. Arkaya sadece Galaxy Note 20 ve Galaxy S21 akıllı telefonlarının tanıtılmasını beklemek kalıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287