Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Origin 20 TL Altı 10 En İyi Oyun

İnsanların son zamanlarda en çok yaptığı işlem istatiksel olarak ispatlanmış durumdadır. İstatistiklere bakarak, bunun oyunlar olduğunu söylemek mümkündür. Oyunlar insanların, can sıkıntısını karşılayacak nitelikte olduklarından ötürü, çok tercih edilir hale gelmiştir. Buna bağlı olarak, oyun firmaları da boş durmamış ve yeni oyun projeleri ortaya sürerek insanlara, yapmış oldukları şeyleri daha cazip bir hale getirmeye çalışmıştır. Cazip hale getirme durumu olarak, oyunların grafik kavramlarında köklü değişiklikler yapılmaya başlanmıştır. Yapılan köklü değişiklikler sonucunda, ortaya çıkan oyunlardaki gerçekçilik payının artırılmış olmasıdır. Bu sayede insanlar oyunları daha çok benimser bir hale gelmiştir.

Originde çıkan oyunlar çoğu kişi tarafından benimsenmeye başlamıştır. Bu kavram oyunları daha iyi hale getirmek için geliştirilen bir algoritmadır. En uygun fiyatlı oyunları burada bulabilmek için yapabileceğiniz şey, internet üzerinden satışlara bakılmasıdır. Çeşitli fırsat sitelerinde, sürekli olarak bu oyunlar üzerinde indirimlere gidilmektedir. İndirimler büyük çaplı olduğundan ötürü, istediğiniz oyunu uygun fiyatlardan bulabilmeniz mümkündür. Bu kategori altında daha çok aksiyon oyunları tercih edilmektedir. Çıkan aksiyon oyunları, insanları büyüleyici nitelikte olduğundan ötürü bağımlılık derecesine kadar gitmektedir. İnsanlar bu durumlar sayesinde, sosyal hayattan kendilerini kısıtlamaktadır. Ancak; kısıtladıklarına da bir nebze değmektedir. Dışarıdaki kişilerle olan muhabbetleri bir müddet sonra durma noktasına gelmektedir. Bundan ötürü monoton bir şekilde devam eden muhabbetlerin bitmesi daha olağandır. Bunun yerine daha olağan bir şekilde devam eden muhabbet şekli ortaya çıkmıştır. Origin üzerinden alabileceğiniz oyunlar üst nitelikli oyunlar olabilir. Ancak; alacak olduğunuz yeni oyunlar yüksek fiyatlardan olacağından ötürü, biraz daha güncel olmayan oyunları tercih edebilirsiniz. 20 TL altındaki Origin oyunlarına ulaşabilmek için alışveriş merkezlerindeki oyun merkezlerini de ziyaret edebilirsiniz.

Dönem sonuna bağlı olarak buralarda da bir takım indirimlerle karşılaşmanız mümkündür. Buralardan yapacak olduğunuz alışverişlerde de büyük bir kâr elde edebilirsiniz. Bu kategori üzerinden tercih edilebilir niteliği en fazla olan oyunlar şüphesiz aksiyon oyunlarıdır. Çünkü bu başlık altındaki oyunlar geniş bir oyuncu kitlesine hitap etmektedir. Tutulan oyunlar genellikle yeni çıkan oyunlardır. Bunların başında şüphesiz olarak GTA 5 gelmektedir. Tutulan ikinci üçüncü sürümlerinden sonra piyasaya sürülen beşinci sürüm ciddi anlamda çok tutulmuştur. İnsanlar gerçek hayata yönelik her şeyi burada bulduklarından ötürü, bu oyunu çok aktif bir şekilde oynamaktadırlar. Bu oyunu piyasada 30 lira gibi bir fiyatla bulmanız mümkündür. Bunlardan önce çıkmış olan GTA 4 ve benzer oyunlardan birisi olan Battifield oyununu ise yine 20 lira altında bulmanız mümkündür. Oyunları alırken korsan olup olmadığına da dikkat etmeniz gerekir. Çünkü korsan oyunlar sizin başınızı ağrıtabileceği gibi, emek sahiplerinin de başını ağrıtmaktadır. Uzun emekler sonucunda ortaya çıkarılmış olan eserlerini, kendilerinin söylemiş olduğu bir fiyattan daha ucuz satıldığından insanlar genellikle bunu tercih etmektedir. Ancak; ileride birden fazla hata vereceklerinden habersizdir. Bunların önüne geçebilmek adına birden fazla kişi seferber olmuş durumdadır. Korsan yayın yapan kişiler, yakalanıp hem para cezası hem de hapis cezasına çarptırılırlar. 20 liranın altındaki Origin oyunlarından güzel olanlar aslında eskiye yönelik olan oyunlardır. Grafik ve kurgu açısından yetersiz olsa da insanlar bunları oynamaktan daha çok hoşlanırlar. Çünkü bu tarz oyunlar daha çok birden fazla kişiyle oynanmaktadır. Kafe ortamlarında insanlar arkadaşlarıyla oynayabildiklerinden ötürü, oyunlar daha cazip gelmektedir. Fakat yeni çıkan oyunlarda böyle bir durum söz konusu değildir. Daha çok bireysel olarak oyunlar oynanabilmektedir. Originde 20 lira altındaki 10 oyunu şu şekilde sıralayabiliriz:

1) Trine 2

Bir savaş konusu ele alınan oyunda, kahraman kadrosu kısıtlıdır. Şuan piyasadaki değeri yaklaşık 10 lira dolaylarındadır. 10 liradan istediğiniz yerde bu oyunu bulma şansına sahipsiniz. Oyunun aksiyon türünde olduğunu belirtmek gerekir.

2)Mark OF The Ninja

Dövüş sanatını anlatan oyunda, Ninjalara değinilmiştir. Piyasadaki değeri 20 lira olan oyunda, değişik bir kurgu ele alınmıştır.

3)Eets Munchies

EetsMunchies oyununun piyasa değeri yaklaşık olarak 17 liradır. Bu oyunu çeşitli forum sitelerinden alabileceğiniz gibi, yurt dışından doğrudan da sipariş verebilirsiniz.

4)Brütal Legend

Bir taktiğe dayanan BrütalLegen, orduların savaşını ele almaktadır. Oyunun ortalama fiyatı 20 lira dolaylarındadır. Bu fiyat üzerinden istediğiniz yerde bulmanız mümkün olacaktır.

5)Mafia 2

Bir mafya olayını ele alan, aksiyon türündeki oyunun satış fiyatı 14.99$ dolaylarındadır. Çeşitli yerlerden sipariş verebileceğiniz gibi, doğrudan bir alışveriş merkezinden almanız da mümkündür.

6)RockstarPass

Güzel bir hikayeyi ele alan oyunun satış fiyatı 16.99$ civarlarındadır. Biraz macera biraz aksiyona dayalı olan bu oyunu internet üzerinden uygun fiyatlardan almanız mümkündür.

7)JustCause 2

Çeşitli modları olan JustCause 2 oyunu aynı zamanda multiplayer olarak da oynanabilmektedir. Çeşitli fiyatlardan görmenize karşın, ortalama olarak 17.99$ üzerinden işlem görmektedir.

8)Battlefiel 3

Aksiyon türündeki Battlefiel 3 oyununda çeşitli şeyler değişmiştir. Oyundaki grafikler tamamen bir değişime uğramış ve daha gerçekçi bir yapıya bürünmüştür. Yaklaşık 20$ civarlarında satışı yapılan oyunu, birçok yerde görmeniz mümkündür.

9)TheSims 3

Aile yapısını anlatmaya yönelik yapılan oyun, originde çok pahalıdır. Fiyatı yaklaşık 25$’ın üzerindedir. Normal bir şekilde anlatılmaya çalışılan oyunda, ana karakter olarak herkesi benimsemeniz de mümkündür.

10)Titanfall

Bir savaş oyunu olan Titanfall oyununun da satış fiyatı 10$ dolaylarındadır. Harika dolu sahnelere tanıklık edebileceğiniz oyunda, birden fazla kişiye karşı tek başınıza savaşmak zorundasınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287