Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Nasıl web siteniz için kolay geri almak ve SEO artırmak


Nasıl web siteniz için kolay geri almak ve SEO artırmak

.

.

Geri bağlantılar, sağlam bir SEO planındaki en önemli faktörlerden biridir. Kolay geri bağlantılar istiyorsunuz, ancak geri bağlantılar eşit değil. Kötü geri bağlantılar, Google’ın çiğneyip tüküreceği türdür. İyi geri dönüşler, Google’ın tadını çıkardığı ve tüm arkadaşlarına önerdiği şahane türlerdir. Google geri bağlantılarınızı beğenirse, sitenizin alan adı otoritesi artar ve arama motoru sonuçlarında sıralama olasılığınız artar! Gelin ve Google’ın seveceği bir backlink stratejisi oluşturalım!

Backlink Nedir?

Geri bağlantı temelde bir web sitesi web sitenize bir bağlantı eklediğinde olur. Güvenilir web siteleri size bağlantı verdiğinde, arama motorları bunu tanıyacaktır. Sitenize daha fazla “değer” ve daha yüksek sıralama verecektir. Doğru alan otoritesi ile alan otoritenizi artırabilir ve arama motorlarında daha üst sıralarda yer almaya başlayabilirsiniz.

Kolay Geri Bağlantılar

Kolay geri dönüşlerin nasıl alınacağını merak eden arama motorları bayılacak!

Sitenizi sosyal yer imi sitelerine gönderin.

Sosyal yer imi, blogunuza birçok şekilde yardımcı olan arama motoru optimizasyonunun önemli bir parçasıdır. Sosyal yer iminin ne olduğunu merak ediyorsanız, sitenizi çeşitli ilgili kitap işaretleme web sitesi kategorilerine gönderme işleminden başka bir şey değildir. Hangi karşılığında doğru şekilde yapılırsa sitenize ücretsiz, kolay geri bağlantıları ve yetki sağlar. Ayrıca, sitenize bazı ekstra trafik getirmenize yardımcı olur.

Kişisel favorilerimden biri, her gün trafik getiren ve sitemin Etki Alanı Otoritesini artırmaya yardımcı olan Blogarama. Artı ücretsiz! Yer işareti, buradan alakalı geri bağlantılar oluşturacağınız için site otoritenizi artırmanın en hızlı yoludur, bu da DA / PA’nın site metriklerini iyileştirmeye yardımcı olur. Sosyal yer iminin en belirgin özelliği, tarama sitenizin oranının daha düşük olmasına rağmen, sitenizin her zamankinden daha hızlı dizine eklenmesine yardımcı olmasıdır. Sosyal yer imi sitelerinin tarama hızı çok yüksektir, böylece yayınınızın birkaç dakika içinde dizine eklenmesine yardımcı olur.

Flipboard ve Mix kullanın

Yüksek kaliteli geri almak için harika bir yer de Mix, Flipboard ve Tumblr. Bu sitelerde yayınlarınızı paylaştığınızdan emin olun ve size değerli bir yüksek Alan Adı Otoritesi sağlar DoFollow backlink! Süper kolay geri bağlantılar!

Geri Bağlantı İsteyin

Nişinizdeki diğer web sitelerinden geri bağlantılara ulaşın. Sadece bir geri bağlantı arayan herhangi bir web sitesine ulaşmayın. Önce araştırmanızı yapın. Web sitesi ne kadar iyi olursa, backlink o kadar iyi olur! Etki alanı yetkisi yüksek olan siteleri arayın. Seoreviewtools.com’u kontrol ederseniz, en yüksek kaliteli geri bağlantılarınızın yanı sıra sitenizin Etki Alanı Yetkilisi ve Sayfa Yetkilisini de görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca geri bağlantı almak istediğiniz siteyi de kontrol edebilirsiniz! Birçok büyük blogcu konuk gönderilerini memnuniyetle kabul eder ve yüksek kaliteli bir geri bağlantı sunar. Nişinizde birkaç yıldır var olan ve yüksek bir Etki Alanı Otoritesine sahip olan birkaç siteye ulaşın.

Geri Bağlantılarınızı Kontrol Etme

Google Arama Konsolunuzdaki tüm geri bağlantılarınızı kontrol edebilirsiniz.

Kaliteli Bir Geri Bağlantı Yapan Nedir?

Bağlantı koymak için iyi yerler seçin

Arama motorlarının anlamasını kolaylaştırın

Okuyucular için karşı konulmaz kılın

Size yalnızca tıklayan birinden trafik getiren değil, aynı zamanda arama motoru sıralamanızı iyileştirmenin katma değerini de getiren kaliteli geri bağlantılar istiyorsunuz.

Bağlantınız İçin İyi Bir Yer Seçin

1. Bağlantınız İçin İyi Bir Yer Seçin

Geri alabileceğiniz birçok web sitesi var. Genel web sitesi dizinlerinden koçluk organizasyon web sitelerine ve bireysel bloglara kadar çeşitlilik gösterebilirler. Ancak, tüm geri bağlantılar eşit değildir. Kolay geri bağlantıların yanı sıra değeri olan geri bağlantıları da istiyorsunuz!

Geri dönüşlere ulaşırken göz önünde bulundurulması gereken başlıca noktalar şunlardır:

İlk olarak, bağlantınızı hedef kitlenizin önüne koyun. Sizinle aynı hedef kitleye sahip web sitelerinden geri bağlantı talep edin.

Ardından, güvenilir olan web sitelerini seçin.

Güvenilir web siteleri size bağlantı verdiğinde, arama motorları bunu tanıyacaktır. Sitenize daha fazla “değer” ve daha yüksek sıralama verecektir.

Örneğin, mynewwebsite.com adresindeki “hızlı ve kurulumu kolay” bir web sayfasındaki bağlantı, “iyi kurulmuş” en eskiwebsiteintheworld.com ana sayfasından bir link kadar değerli olmayacaktır.

Üçüncü olarak, bağlantınızı çok az trafik alan web sitelerinin aksine çok fazla trafik alan web sitelerine yerleştirin.

AMA… düşük trafiğe sahip web sitelerinin, kitleleri aynı olduğunda sizin için değerli olabileceğini unutmayın.

Son olarak, bağlantınızı belirgin bir şekilde gösteren web sitelerini seçin.

Bağlantınızın sayfada nerede konumlanacağına bir göz atın. Görüntülemesi kolay bir web sitesinin üst kısmındaki bağlantı, uzun ve meşgul sayfanın altındaki bağlantıdan daha iyidir.

Daha iyi olur, çünkü daha fazla tıklama alır ve arama motorları, genel olarak konuşursak, sayfanın üst kısmına olan bağlantılara alttan daha fazla değer verir.

2. arama motorları için şahane olun

Nasıl?

İlk olarak, mümkün olduğunda basit metin bağlantılarını kullanın.

Basit metin bağlantıları, web’de en sık kullanılan bağlantılardır ve çevreleyen metinden farklı bir renkte (genellikle mavi) altı çizili metinle karakterize edilir.

Metin bağlantıları iyidir, çünkü:

Arama motorlarının bulması ve takip etmesi çok kolaydır. Bu, arama motorlarının veritabanlarına koymasını kolaylaştırır.

Arama motorlarının bu bağlantıyla ilişkilendirilecek anahtar kelimeleri belirlemesi kolaydır. Bu, bu anahtar kelimeler için sıralamanıza yardımcı olur.

Resim bağlantıları, Java-Script bağlantıları, Flash bağlantıları veya dinamik bağlantılar gibi diğer bağlantılar daha az idealdir, çünkü takip edilmesi zordur ve genellikle S-PAM-mers… yuck ile ilişkilidir! Google onları hemen tükürecektir.

Ardından, ana anahtar kelimelerinizi metin bağlantınıza yerleştirin. Web sitenizin anahtar kelimelerini metin bağlantınıza koymak, bu anahtar kelimeler için web sitelerinin sıralamasını yükseltir.

Son olarak, web sitenizi daha fazla açıklamak için genellikle bağlantınızla birlikte bir açıklamaya izin verilir. Bu açıklama metni, anahtar kelimelerinizi koymak için de iyi bir yerdir.

3. Okuyuculara Karşı Dayanılmaz Olsun

Şimdiye kadar Google’ı nasıl etkileyeceğimizi tartıştık. Ancak bağlantıyı gören kişiler için çekici hale getiremezseniz, iyi trafiği kaçırıyorsunuz demektir!

Aşağıda, kolay geri bağlantılarınıza yapılan tıklamaları en üst düzeye çıkarmak için bazı ipuçları verilmiştir:

Çözdüğünüz ana avantajı veya ana sorunu, okunabilir cümlelerle bağlantı çevresindeki metne dönüştürün.

İnsanları bağlantınızı tıklamaya motive etmek için ücretsiz bir şey sunun. Bu bir makale, rapor, değerlendirme, haber bülteni, e-kitap vb. Olabilir.

Basit, doğrudan ve okunması kolay tutun. Bağlantı çevresinde anahtar kelimeleri sıkmayın.

Geri bağlantınız diğer rakip bağlantıların bulunduğu bir sayfada olacaksa, öne çıkmanız için hizmetlerinizin farklı olduğundan emin olun.

Kolay Backlink Stratejinizi Tamamlayalım

Adım 1. Sitenizi Blogarama gibi web sitesi dizinlerine gönderin.

Adım 2. Nişinizdeki yüksek kaliteli, ilgili kaynaklardan geri bağlantı alın.

Adım 3. Geri bağlantılarınızın sayfaya stratejik olarak yerleştirildiğinden emin olun.

Adım 4. Backlink’inizi arama motorları için şahane ve ziyaretçilerin karşı konulmaz kılın.

Artık kolay geri bağlantılar için lezzetli bir stratejiniz olduğuna göre, gidin ve Google’a bir dilim gönderin 🙂

Yüksek kaliteli Geri Bağlantılar ile daha üst sıralarda yer alın ve sitenizin alan adı otoritesini oluşturun! #backlinks #domain #bloggingforbeginners #bloggingtips #bloggertips #bloggingtools #blogtraffictips #seo #seotips #searchengine #google #websitetraffic #website #searchengineoptimization

.

.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287