Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Kılıçdaroğlu partisinin milletvekilleriyle öbekler halinde görüşecek

CHP Umum Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, gündemdeki gelişmeleri pahalandırmak üzere partisinin milletvekilleriyle öbekler halinde görüşecek.

Kılıçdaroğlu, gündemdeki gelişmeleri kıymetlendirmek ve fikir alışverişi yapmak üzere 9 Haziran Salı ve 11 Haziran Perşembe günleri, kümeler halinde milletvekilleriyle bir araya gelecek.

Birinci olarak 9 Haziran’da partisinin İstanbul’dan çıkardığı 17 milletvekilini dinleyecek olan Kılıçdaroğlu, birinci gün yekun 53 milletvekilinden görüş alacak.

Kılıçdaroğlu, 11 Haziran’da öğlen saatlerinde başlayacağı mesaisine, milletvekillerini 4 küme halinde kabul edecek ve birer saat dinleyecek.

Görüşmeler, Küme Başkanvekillerinin uyumunda Küme Idare Konseyi salonunda yapılacak.

CHP Umum Yöneticisi Kılıçdaroğlu’nun milletvekilleriyle görüşmelerinde küme başkanvekilleri ve MYK üyeleri yan almayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287