Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

ING Türkiye Umumi Müdüriyetine Alper Gökgöz atandı

ING Türkiye Umum Müdüriyetine Alper Gökgöz getirildi. Bankadan yapılan açıklamaya nazaran, ING Türkiye’nin yeni Umumî Yöneticisi Alper Gökgöz oldu. ING Türkiye’ye 2012 yılında katılan ve bugüne kadar Ferdî Bankacılık içerisinde farklı başkan hizmetleri üstlenen Gökgöz, 1 Ocak 2018’den bu yana Kişisel Bankacılık Umumî Yönetici Yardımcısı olarak vazife yapıyordu.

ING Türkiye’nin dijital bankacılığı odağına alan dönüşüm sürecine değerli ekler sunan Gökgöz, dijital kanalların en yeni teknolojilerle müşteri odaklı dönüşümüne liderlik etti.

ING Türkiye’nin bölümdeki müşteri memnuniyeti en yüksek, önde gelen dijital bankalardan biri haline gelmesini sağlayan Gökgöz, birebir devirde bölümde örnek oluşum edecek pek çok unsur imza atılan stratejik iş iştirakleri iş modelinin de muvaffakiyetle büyümesinde dinamik rol oynadı.

Orta Şark Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Kısmı mezunu olan Gökgöz, işletme yüksek lisans diplomasını Harvard Business School’dan aldı ve son olarak Stanford Üniversitesi’nde Başkan Liderlik programını tamamladı.

Alper Gökgöz, ING Grubu’nda Hollanda, Belçika ve Lüksemburg (Pazar Başkanları Bölgesi) memleketlerinden sorumlu Küresel İcra Şurası Üyesi olarak atanan Pınar Abay’dan boşalan koltuğu devralmış olacak.

Gökgöz, 40’ın üzerinde memlekette faaliyet gösteren ING Öbeği içerisinde Türkiye’nin de bağlı olduğu Rekabetçi ve Büyüme Odaklı Memleketler Lideri Aris Bogdaneris’e bağlı olarak çalışacak.

Açıklamada görüşlerine nokta verilen Aris Bogdaneris, “Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz başarılı dönüşüm sürecine Alper Gökgöz’ün büyük eği oldu. Dijital bankacılık stratejisiyle güçlenmeyi hedeflediğimiz Türkiye’de, Gökgöz’ün bu meydandaki deneyiminin bundan sonrası için de kıymetli bedel yaratacağına inanıyoruz.” tabirlerini kullandı.

Alper Gökgöz ise ING ailesinin 8 yıldır kesimi olmaktan memnunluk duyduğunu belirterek, “Kişisel ve profesyonel hayatımda değerli bir alana sahip olan ING Türkiye’ye yeni devirde liderlik edeceğim için büyük heyecan ve gurur duyuyorum. Çalışma arkadaşlarımla bir arada ING Türkiye’nin muvaffakiyet hikayesini çok daha ileri bir noktaya taşıyacağımıza inanıyorum.” değerlendirmesinde bulundu.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287