Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Huawei’nin Oyun Canavarı Telefonu P40 lite’ta Dev Fırsat!

Velev tank simülasyonu velev spor oyunları isterseniz CRPG oynayın, birebir anda iletileşme pratiklerini ve gayri yardımcı tatbikleri da çalıştırabilecek kapasitede bir telefona gereksiniminiz olur.

Huawei P40 lite‘ın kol başkanı Kirin 810 işlemcisi 7 nanometre teknolojisiyle, 10 ve 11 nanometre işlemci teknolojilerine nazaran daha az güç harcayarak daha az ısınma sağlıyor. Tümleşik Mali G52 GPU’su ise, her türlü oyunun en yüksek grafik isteklerini karşılayabilecek seviyede.

Huawei P40 lite, 30 dakika ve üzerinde süren mobil oyunlarda stabil FPS sağlayarak kullanıcının oyunda takılma yahut gecikme yaşamasını önlüyor. Yapay zekayla desteklenen sistem kaynağı idaresi için gerekli olan CPU ve GPU tasarrufunu gerçek devirli olarak ayarlıyor ve böylelikle akıcı bir oyun deneyimi yaratıyor. 6 GB RAM ile desteklenen P40 lite, Kirin 810 işlemcisinin tüm gücünü ortaya koymasını sağlıyor.

Huawei’nin kişisel geliştirdiği ve P40 lite ile birlikte 3.0 versiyonuna erişen GPU Turbo teknolojisi yazılım ve donanım sinerjisinde şimdiye kadar görülmemiş optimizasyonlar sağlayarak oyun performansını, pil tüketimini ve sıcaklık oluşmasını denetim altında tutuyor.

İçeriğe nazaran optimize edilen ekran

Her ne kadar akıcı ve kesintisiz bir performans kilit bir faktör olsa da, sonuçta oyunların hepsi bir ekran aracılığı ile deneyimleniyor.

Huawei Punch FullView Display, Huawei’nin geliştirdiği inovatif ve son teknoloji bir ekran. 6.4 inç boyutundaki FHD+ çözünürlükteki ve geniş renk gamutuna sahip ekran, P40 lite’ın yüzeyinin yüzde 90,6’sını kapsıyor.

Farklı senaryolar altında ekranın renk skalası en optimum renk zıtlığını yakalamak için imgeye adapte olacak halde değiştiriliyor. Velev alışılagelmiş velev karanlık modda olsun, ekran her vakit keskin ve pak bir imaj sunarak manzaradaki her detayın ortaya çıkması sağlanıyor.

Her koşulda kesintisiz oyun deneyimi

Oyun oynarken aniden bir ileti bildirimi çıkması ve buna karşılık vermenizin gerekmesi epeyce can sıkıcı olabilir; bilhassa oyundan çıkmak gerekiyorsa. Oyun içi sohbet özelliği ile bu artık bir sorun olmaktan çıkıyor.

Oyun ara yüzünün sol üst zaviyesinden tek parmakla kaydırılarak aktive edilen ayarlar menüsünde rahatsız etmeyin, ekran imgesi, ekran kaydı, sohbet kutusu ve hızlandırma seçeneklerinin ayarları bulunabilir. Kullanıcılar, oyunun orjinal ara yüzüne bir sohbet kutusu ekleyip boyutlarını ayarlayabilirler. Böylelikle kullanıcılar, oynadıkları oyundan hiç çıkmadan arkadaşları yahut takipçileri ile yazışabilirler.

Gün boyunca oyun için yerinde pil kapasitesi

Sırf toplu taşımada oyun oynarken değil, cep telefonları her vakit yanımızda. Kullanıcıların yanlarında mütemadi bir powerbank taşımak zorunda kalmamaları için uzun pil mühletine sahip bir telefon edinmeleri gerekiyor.

Huawei P40 lite, 4200 mAh kapasitesinde pile ve Huawei’nin 40W SuperCharge teknolojisine sahip. Bu da telefonda kesintisiz olarak saatlerce oyun oynanabildiği manasına geliyor. Kullanıcı telefonunu bir gece evvel şarj etmeyi unutmuş olsa bile telefon tekrar de kullanıcısını sabah ofise yahut mektebe gidene kadar yönetim edebilir. Ofise yahut mektebe giden kullanıcı, yalnızca yarım saat içerisinde SuperCharge özelliği ile yüzde 70 pil kapasitesine kavuşabilir.

Huawei P40 lite, Gece Yarısı Siyahı, Tutku Yeşili ve Sakura Pembesi renk seçenekleri ile 30 Haziran 2020 tarihine kadar sürecek kampanya dahilinde tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 3.499 TL ile Huawei Online Mağaza üzerinden tüketicilere sunuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287