Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Google’ın ilk sayfasına gelen içerik nasıl oluşturulur?


Google’ın ilk sayfasına gelen içerik nasıl oluşturulur?

.

.

Hepimiz ilk Google arama sonucunu hayal ediyoruz. Ancak bugün algoritma sertleştiği ve rekabet zor olduğu için bu tür sonuçlara söz vermek mümkün değildir. Öte yandan, odak aynı. Zaten büyük bir fark yaratma şansı var!

🌵 Hiçbir şey değilse bile yüksek katma değerli içerik!

İşletmenizde fark yaratacak ilk şey, içerik oluşturma kalitenizdir. Farklı pazarlama araçları, içerik stratejisi kadar size asla uzun vadeli görünürlük sağlamaz.

Yine de bu ünlü içerik stratejisi, bazen fark edilmesi zor olan sırlarla doludur. İlk sorun, bu aşırı bilgi tüketimi yoluyla nasıl bir fark yaratılacağıdır.

Bugün kullanıcılar zamanlarını boşa harcamak istemiyorlar. Her içeriğinizde yanıtlarını bulmaları gerekir. Aksi takdirde, havayı hazırlayanların rütbesine düşeceksiniz ve tıklama zahmetine girmeyeceğiz.

Kişisel hayatınızı veya işinizi geliştirmek için kullanacağınız katma değeri yüksek içerikler üzerinde çalışmak önemlidir. Başkalarıyla paylaşmaktan zevk alacağımız için çok yardımcı oldu! Bu nedenle, bu belirli bir nedenden dolayı hatırlanır.

🌵 Hedef kitlenizi içten dışa tanıyın

Bunun için gölgeniz olarak personanızı tanımanız gerekir. Sır yok, onu neyin endişelendirdiğini, neye ihtiyacı olduğunu, hatta hayatında bir süre onu neyin alt üst edeceğini bilebilmek için onunla iletişim kurmak için zaman harcamak zorunda kalacak.

Sadece en iyi arkadaşınız olduktan ve her seferinde onun hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz, ihtiyaçlarını ve bunların nasıl karşılanacağını anlayabilmenizdir.

Doğrudan sosyal ağlarda onunla sohbet etmekten veya haber bülteninize küçük anketler göndermekten çekinmeyin. Hızlı bir şekilde, özellikle hedef yeteneklerinizden daha fazla bilgi edinmekse, size fikir verebilmekten mutluluk duyduğunu göreceksiniz!

ParticularlyÖzellikle ona dokunan kelimeleri bul

Artık kişiliğinizle konuştuğunuza göre, onun kelime dağarcığını, sözlüğünü, kullandığı kelimeleri bilmeniz gerekir.

Bu nedenle, aynı hedefi hedefleyen ve aranacak içeriği oluşturduğunuzdan emin olmak için, personelinizin kullandığı anahtar kelimeleri belirleyebileceksiniz.

Bu farklı terimler farklı şekillerde üzerinde çalışılabilir:

Hangi kelimeleri sık kullandığını belirle

Kullanmadığı, ancak evreninin kullandığı terimleri açıklığa kavuşturmayı seçin (bu, pazarlamada “edinme tünelleri” veya pazarda yıkanabilir hijyenik adet pedlerini temsil eden “SHL” gibi durumlar olabilir. ekolojik sorumluluk sahibi tekstil sektörü)

Google’da en çok aranan terimleri arama

Bu üç tekniğin her biri, daha sonra akılda kalıcı bir başlıkla ilişkilendirebileceğiniz uzun bir anahtar kelime listesi oluşturmanıza olanak sağlar!

Çünkü evet, anahtar kelime Google’ın sizi yönlendirmesini sağlayacak teknik öğedir. Ancak gerçekte istediğimiz şey: belirli ve hedeflenen bir kitleye ulaşmak. Bunun için bu temada zaten mevcut olandan farklı içerik sunabilmemiz gerekecek!

Once Bir kere komşunun ne yaptığını görelim!

İşte o zaman günlük hayatımızın arkadaşı olan Google’ı kullanabileceksiniz.

Faaliyetimizdeki basit şeyler üzerinde çalışması genellikle şüphesizdir. Bunun için anahtar kelimelerinizden birini almanızı ve arama sonucu çubuğuna entegre etmenizi öneririm.

İlk 4 veya 5 sonucu (doğal, ücretli değil) keşfedecek ve bu makalelerin başlıklarından çıkan temel fikri ortaya çıkaracaksınız. Herkesin bir karı olacaktır ve kârın genellikle birden fazla kalemde aynı kaldığını bulmak nadir değildir.

Bu nedenle, bunun ne yapılacağını farklı bileceksiniz! Bu anahtar kelimede daha önce yapılmış olanlardan daha etkili bir şey bulmak size kalmıştır. Daha da fazla tıklama yapmak isteyecek bir kâr bulun veya daha net, daha özlü, daha samimi bir şekilde koyun.

Böyle bir teknikle, hedef kitlenizin konunuzdan neyi memnun ettiğini öğrenebileceksiniz. Sıfırdan başlamıyorsunuz, bu nedenle toplanan bilgileri bu anahtar kelimeye ilişkin genel kıskançlığı bulmak için kullanabilirsiniz.

Her zaman ilk Google sayfasında içerik almayı hayal ettiniz mi? Bununla, artık araştırma yapmanıza gerek kalmaz, işler daha sonra otomatik olarak yapılır.

.

.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287