Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Good Old Games Yaz İndirimi

Büyük bir oyun firması olan Good Old Games firması yazın gelmesiyle, müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaya başlamıştır. Daha önce bu tarz şeyleri Steam firmasından görmekteydik. Ancak; şirket politikası olarak yeni bir karar alan Good OldGames’te bu tarz değişikliklere gitmiş durumdadır. Firmada göze çarpan indirim oranı %10 dolaylarındadır. Diğer sağlam firmaların haricinde bu denli yapılan büyük bir indirim sonucunda, müşteri potansiyeli de bir hayli artmış durumdadır.

İnsanlar gördükleri ucuz oyunları kaçırmak istemezler ve bir an önce alarak oynamaya başlarlar. Bu şekilde devam eden yaz tatili sonucunda fiyatların artacağı dedikodusu ortalarda dolaşmaktadır. Oyuncuların bu şartlar altında ellerini biraz hızlı tutarak, almak istedikleri oyunların siparişini vermeleri gerekir. Aslında bu şekilde indirime giden birçok şirketin varlığından söz edilebilir. Bunlar takip ederek buralardan da ucuz yoldan oyun tedarik edebilirsiniz. Fakat bilinçli bir kitle olmadığından ötürü, böyle şeyler pek takip edilmemektedir.

Yaz boyunca indirime giden birkaç oyundan söz etmek gerekir. Bunların başında yeni olarak çıkan Kholat oyununu söyleyebiliriz. Şuan %10’luk bir indirim söz konusu olan oyun 17.99$’a satışa sunulmuştur. Bu fiyat üzerinden belli bir süre indirim olmayacağını söyleyebiliriz. İlerleyen zamanlarda bu oyunun da fiyatı bir miktar artışa gidecektir. Yeni çıkan oyunlardan başka indirime uğrayan ürünler şuan gözükmemektedir. İnsanların ilgi odağı haline gelmiş olan bir takım oyunların yeni sürümleri çıktığı taktirde o ürünlerin indirime gitmesi mümkündür. Ayrıca firmalar daha çok satış yapabilmek adına, yapmış oldukları indirim kampanyalarından çeşitli fırsat sitelerine de bahsetmektedirler. Bahsettikleri sitelerde reklamlar yayınlayarak çok büyük bir kitleye ulaşmaya çalışırlar. İnsanlarda görmüş oldukları reklam sayesinde oyunun sürümünün çıktığından haberdar olurlar ve bir an önce satın almak için harekete geçerler. Karşılarına çıkan fırsat sitesinden ya da firmanın ana sitesine girerek, sipariş butonundan siparişlerini oluştururlar. Vermiş oldukları siparişler, kargo firmasının yoğunluğuna bağlı olarak 1 ile 3 iş günü arasında ellerine geçer. Kurulumunuzu güzel bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, oyunu keyifli bir şekilde oynamaya devam edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287