Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

God of war 3 remastered geliyor

Geçmiş yıllardan beri oynanmaya devam eden God Of War serisinin üçüncü eseriyle devam ediyoruz. Yeni çıkan bu eser şimdiden ortalığı kasıp kavuracağa benziyor. Fiyatı biraz uçuk olsa da herkesin şimdiden bunu gözden çıkardığını görebilmek mümkündür. Bunların dışında oyuna insanları daha cazip kılan şey aksiyon türünde olmasıdır. Genel olarak insanlar oyunlarda, aksiyon olayını sevmektedirler. Bu şekilde oynadıkları oyunlardan daha keyif aldıklarından ötürü kişiler bir dahaki aksiyon oyunlarına çok sıcak bir şekilde bakmaktadırlar. God Of War 3 şimdiden insanların ilgi odağı haline geldi bile. 17 Temmuz 2015 tarihinde satışı yapılacak oyunun, oyuncu kitlesi şimdiden hazır. Oyun genel olarak tapınak gibi platformların içinde oynanacaktır. Orada karşınıza çıkan bir takım yaratıklar sizin amaca ulaşmanızı engelleyecektir. Elinizdeki silahları kullanarak o yaratığı öldürmeye çalışmalısınız.

Playstation üzerinden oynanmaya başlanan oyunun, kısa bir süre içinde bilgisayar versiyonunda çıkacağını söylemek mümkündür. Şuan raflardaki fiyatı biraz pahalı olsa da almaya değer olarak görülmektedir. Ya da ilerleyen zamanlarda bu güzel oyunu biraz daha düşük fiyatlardan da alabilirsiniz. Yurt dışındaki satış fiyatları biraz daha uygun olacağından, yurt dışındaki fırsat sitelerini de ziyaret etmeniz mümkündür. Ancak kargo süresi sizi biraz uzun olduğundan ötürü sizi caydırabilir. Ürün oradan gelene kadar buradaki fiyatı da hemen hemen o fiyatı yakalamış olacaktır. Üçüncü olarak çıkarılan bu eserde, farklı dövüş hareketleri de ilave edilmiştir. İlave edilen hareketlerle daha da cazip bir hale getirilen oyunda farklı bir kurgu yoluna gidilmiştir.

Başından itibaren maceracı olarak bir tutum verilmeye çalışılmıştır. Seviyeler giderek insanları yıldıran bir düzey almıştır. Ancak o iki çizgi arasında yapılan güzel bir seçim her şeyi değiştirmiştir. Daha tatlı bir rekabet haline gelen oyunda, ek olan karakterler de gerçekçiliğini korumuştur. Oyundaki her şey o kadar gerçekçi düzeyde yapıldığından ötürü, insanlar biraz daha bağlı bir hale gelmişlerdir. Fakat bu durumu bağımlılık noktasına getirmemek gerekir. Bağımlılık noktasına gelen bir oyun artık size zarar vermeye başlamıştır. Bu durumun önüne geçebilmek için haftada kendinize ayırdığınız günler içinde bir oyunu oynamanız gerekir. Özellikle bu oyunda bahsetmek gerekir bu konuda. Çünkü insanların bu oyunu oynadıkları zaman sürekli olarak oynayacağı gelir.

Oyunda dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta sistem gereksinimlerini yerine getirmektir. Bu şartları tamamlamadığınız takdirde, oyundan bir tat almanız mümkün değildir. Sürekli olarak bir kesintiye uğrayacak ve gereksiz yere sizin canınızı sıkacaktır. Bunların dışında dikkat etmeniz gereken değerler, ping değerleridir. Online olarak oynayacağınız takdirde ping değerleri sizleri olumsuz olarak etkileyecektir. Bunun için de bir takım önlemleri erkenden almak gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287