Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Euro Truck Simulator 2

Simülasyon oyunu sevenlerin kendilerine özel bir lobileri vardır. Çünkü kısıtlı sayıda üretilen oyunlardan kaliteli olanı bulmak gerçekten zor. Çek cumhuriyetinde kurulan SCS Software, bu konuda özellikle kamyon severlerin içine su serpecek bir oyun üretmeyi başardı. Bir çok kamyon oyunu denemelerinden sonra ürettikleri Euro Truck Simulator 2 içinde bir çok ayrıntı ve güzelliği barındırıyor.

Çok kısıtlı imkanlarla büyük işler başaran ekibin bir çoğu üniversitede yüksek lisans gören öğrencilerden oluşuyor. Örneğin, oyunun trafik yapısını oluşturan yazılımcı, üniversitede yapay zeka trafiği üzerine yüksek lisans yapıyor. İşte bu azimli ekibin çabasından dolayı da olsa sizlere küçük bir dipnot : oyunu orjinal alın.

Oyunu biraz tanıtmaya gelecek olursak, Oyunda ilk başta oluşturduğunuz profil ile başlıyorsunuz. Başlarken herhangi bir paranız olmadığı için biraz başka firmaların şöförlüğünü yapmanız gerekecektir. Sonrasında size gelen mailde banka’dan kredi almanız isteniyor. İlk seferde 600 bin kredi çekimi var. Bu kredi çekimini ödemek yalnız kolay bir şey değil o yüzden kredi çekerken dikkat ediniz 🙂 Yine de kredi almanın faydaları var. Örneğin gittiğiniz şehirlerde garajlar keşfedip, işçi kurumundan işçi tutup çalıştırabilirsiniz. Yalnız her tuttuğunu işçi için bir kamyon almalısınız. Çekeceğiniz kredi ile 2 garaj 2 şöför 2 kamyon anca alabilirsiniz bu da size günlük güzel bir para bırakacktır. Oyun gününe göre 30 ve 40.günlerde artık gelen gelirler kredinizi öder. Sizinde yaptığınız seferler size kar kalır. Her seviye atladığınızda yeteneklerinizi uzun yol ve tehlikeli maddelere verin. Sefer başına çok yüksek ücretlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İngiltere seferine pek çıkmanızı önermem. Çünkü gerçek trafik kurallarına göre aktığı için  size ters gelebilir Karıştırdığınız her yönden dolayı bir güzel kaza yapıyorsunuz ve yaptığınız sefer hepsi boşa gidiyor. Size önerim sürekli doğuya doğru seferler yapın. Bu arada oyunun online versiyonu mevcut yalnız bu versiyonu oynayabilmek için oyunu orjinal olarak satın almalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287