Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

En iyi 10 Backlink Denetleyicisi Araçlar Listesi


En iyi 10 Backlink Denetleyicisi Araçlar Listesi

.

.

Merhaba blogcular, hepiniz çok hoş geldiniz. Bu yazıda bugün hakkında konuşacağız. Hintçe’de En İyi Ücretsiz Backlink Denetleyicisi Araçları Bir blog yazarıysanız, bunları bilmelisiniz. Çünkü hepiniz geri bağlantıları nasıl sıralayacağınızı bileceksiniz blogumuz için daha önemlidir.

Bu ücretsiz backlink denetleyici araçlarıyla rakiplerinizin geri bağlantıları hakkında bilgi edinebilir ve ayrıca geri bağlantı oluşturdukları her yere bağlantınızı göndermeyi deneyebilirsiniz.

Bir süre önce olduğu gibi, web sitenizde düşük Kaliteli Geri Bağlantılar olsaydı, Google bunu kabul ederdi. ABut şu anda orada değil. Bir backlink üzerinden sıralama yapmak istiyorsanız, Google’ın web sitenizi güçlendirebilmesi için yüksek kaliteli bir geri bağlantıya sahip olmak çok önemlidir.

Şimdi yüksek kaliteli bir geri bağlantıyı nasıl bulacağımızı bileceğiz. Bu bize rütbe yardımcı oldu. Size 10 En İyi Ücretsiz Backlink Araçları Denetleyicisi size söyleyeceğim. Hadi başlayalım.

En İyi Ücretsiz Backlink Denetleyicisi Araçları Listesi.

Ahref Backlink Denetleyicisi Aracı Semrush Backlink Denetleyicisi Aracı Moz Link Explorer Açık Bağlantı Backlink Denetleyicisi Aracı Backlink izle Checker Aracı Monitör Backlink Denetleyicisi Aracı SEOkicks Backlink Denetleyicisi Aracı Google Arama Konsolu Linkody Backlink Denetleyicisi Aracı Sıra Sinyali

Ayrıca Oku:

En İyi Ücretsiz Backlink Denetleyicisi Araçları Hakkında Bilgi

1. Ahref Backlink Denetleyicisi Aracı

Ahref aracı, blog yazarı arasında en yaygın kullanılan araçtır. Bu araç en iyi dereceye sahiptir ve yardımı ile birçok şey hakkında bilgi alabilirsiniz. Ancak bu araç ücretli sürümde mevcuttur. Ancak endişelenmeyin, Ahref sizi Backlink Check Free’de mümkün kılar. Ahref sayesinde Backlinkleri oldukça kolay öğrenebileceksiniz. Ve bu aracı yarın kendim kullanıyorum.

Web sitesi: Ahref Backlink Denetleyicisi Aracı Bağlantısı

2. Semrush Backlink Denetleyicisi Aracı

Semrush, insanların bloga gelmek için güvendiği ve kullandığı Dünyaca Ünlü Araçtır. Web sitenizin ne kadar ileride veya ne kadar geride olduğuna dair bilgilerin yanı sıra içindeki geri bağlantı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Semrush ayrıca Ücretli bir araçtır, ancak Backlink Denetleyicisi Aracı ücretsizdir ve herhangi bir güçlük çekmeden rahatça kullanabilirsiniz.

Web sitesi: Semrush Backlink Denetleyicisi Aracı

3. Moz Bağlantı Gezgini

Moz Link Explorer da en popüler araçlardan biridir. Moz’un ücretsiz sürümü ile, herhangi bir web sitesinin backlink kaynağını bulabilirsiniz. Ayrıca, Ücretli Sürümü alırsanız, backlink ile birlikte, bir web sitesinin DA PA gibi diğer birçok şey hakkında da bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu aracı çok kolay bir şekilde kullanabileceksiniz.

Web sitesi: Moz Link Explorer Bağlantısı

4. Link Backlink Checker Aracını Açın

Open Link Backlink Denetleyicisi Aracını ücretsiz kullanabilirsiniz. Yardımı ile herhangi bir web sitesinde geri bağlantı bilgisi alabileceksiniz. Ve sadece bu değil, aynı zamanda web sitenizin geri bağlantıları hakkında bilgileri kaldırabilir ve ayrıca düşük kaliteli geri bağlantılardan kaldırabilirsiniz. Bu, web siteniz üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır.

Web sitesi: Open Link Backlink Denetleyicisi Aracı

5. Backlink izleme Denetleyicisi Aracı

Backlink watch Checker sadece geri bağlantıları hakkında bilgi ayıklayabileceğiniz ücretsiz bir araçtır. Bu aracın daha fazla özelliği yok, bu yüzden daha fazla ayrıntı vermeyeceğim; sadece geri bağlantıyı ondan kaldırabilirsiniz. Ancak ücretsiz bir araç olduğu için onu kullanabilirsiniz.

Web sitesi: Backlinkwatch Denetleyicisi Aracı Bağlantısı

Monitör Backlink Aracı mükemmel ve iyi bilinen bir araçtır. Bu yardımla, alanın geri bağlantılarını aynı anda görebilirsiniz. Ve kimin backlink’in yüksek kalitede, kimin düşük kalitesi backlink olduğunu bilirsiniz ve bu araç mükemmel ve doğru bilgi verir.

Web sitesi: Backlink Checker Aracı Bağlantısını İzleyin

SEOkicks de muazzam bir araçtır. Bunun yardımıyla, web sitenizin düşük kaliteli backlink’ini kaldırabilirsiniz ve web sitenizde birçok fayda görecektir. Ayrıca yinelenen veya harici bağlantılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitesi: SEOkicks Backlink Denetleyicisi Aracı Bağlantısı

Ayrıca Oku:

8. Google Arama Konsolu

Google arama konsolunun yardımıyla, trafiğimizin bulunduğumuz yerden geldiğini ve geri bağlantılar oluşturduğumuzu da anlıyoruz. Google konsolunuzun, tüm bilgileri görebileceğiniz Trafik bölümüne gitmeniz gerekir. Web sitemizde ulaşım ve ulaşımın web sitemizden anlatıldığı dahili bağlantılar ve trafik gibi birçok bilgiyi görebiliriz, ayrıca her şeyi bilebilirler.

Web sitesi: Google Arama Konsolu Bağlantısı

9. Linkody Backlink Denetleyicisi Aracı

Linkody Aracının ücretsiz sürümünü günde yalnızca bir kez kullanabilirsiniz. Ayrıca bu araç aracılığıyla rakibiniz ve geri bağlantılar hakkında birçok bilgi edinebilirsiniz. Ve bundan daha fazla faydalanabilirsiniz.

Web sitesi: Linkody Backlink Denetleyicisi Aracı Bağlantısı

10. Sıra Sinyali

Bu aracın yardımıyla, sosyal medya sayınızı geri bağlantılarla birlikte görüntüleyebilirsiniz. Ve bu araç da tamamen ücretsiz. Ve sadece bu değil, aynı zamanda bu konuda Alexa Rankınızı da karıştırıyorsunuz.

Web sitesi: – Sıra Sinyali Bağlantısı

Sonuç:

Bizim gibi arkadaşlarımız, hangi araçların yardımıyla backlink’iniz hakkında bilgi alabileceğinizi öğrendiler. Bir backlink bizim rütbemiz olmak için kritik bir konudur, bu yüzden backlink ile ilgilenirsiniz. Düşük Kaliteli Backlink’ten kaçının. Web siteniz için Yüksek Kaliteli Backlink oluşturun.

Umarım bu makaleden faydalanmışsınızdır. Eğer isterseniz, lütfen web sitemizi destekleyin www.bestithelper.com. Teşekkür ederim.

Bunu paylaş: Twitter

Facebook

Bunun gibi: Yükleniyor …

Bu yazımızda bugün hakkında konuşacağız. Hintçe’de En İyi Ücretsiz Backlink Denetleyicisi Araçları Bir blog yazarıysanız, bunları bilmelisiniz.

.

.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287