Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Blogunuza görünürlük kazandırın


Blogunuza görünürlük kazandırın

.

.

Blogunuza yazmak ve metinlerinizin kalitesini artırmak için birkaç gün geçirdiniz. Nihayet blogunuzu halka pazarlama zamanı geldi, ancak blogunuzu arama motorlarında nasıl daha görünür hale getireceğiniz konusunda hiçbir fikriniz yok. İşte blogunuzu tanıtmanıza yardımcı olacak bazı bilgiler.

Başlık etiketlerinin kullanımı

Her şeyden önce, başlık etiketinin ne olduğunu bilmeniz önemlidir. Başlık etiketleri, bir makalenin farklı başlıklarıdır. H1 – h6 etiketinden dağıtılır ve her HTML belgesi bir veya daha fazla h1 – h6 başlığı içerebilir.

Başlık etiketleri blogunuzun görünürlüğü açısından büyük önem taşır. Çünkü farklı makalelerinizin yapısını ve okunmasını geliştirirler. Aynı şekilde, blogunuzun SEO’sunu ve dolayısıyla ikincisinin görünürlüğünü geliştirirler.

Bu nedenle başlık etiketlerini çeşitli makalelerinizde kullanmaktan çekinmeyin. Ancak, gelişigüzel kullanmaktan kaçınmalısınız. Üstbilgi etiketleriniz, arama motorlarını etkilemek için özel ve alakalı olmalıdır.

Gerçekten de, blogunuzun SEO için, arama motorları, metinlerinizin h1 etiketlerini diğer başlık etiketlerinden daha fazla dikkate alır. Bu, h2’den h6’ya kadar ne kadar çok başlığa sahip olduğunuz anlamına gelir, içeriğiniz arama motorları tarafından daha az dikkate alınır.

İşine mi başlıyorsun En basit muhasebe yazılımını keşfedin! Girişimciler için en kolay muhasebe ve faturalama yazılımı Sinao’yu keşfedin. Etkinliğinizi başlatmak için ideal olan tekliflerinizi ve faturalarınızı çok hızlı bir şekilde yapabilir, harcamalarınızı takip edebilir ve hesaplarınızı dışa aktarabilirsiniz. Ergonomik ve kullanımı kolay, girişimciler için son derece uygundur. Burada ücretsiz test edin.

Bu nedenle, blogunuzun daha iyi görülebilmesi için başlık etiketlerinin nasıl dikkatlice kullanılacağını bilmek önemlidir.

Blogunuzun daha iyi görünür olması için geri bağlantılara sahip olun

Metinlerinizi yazarken, “geri bağlantılar” adı verilen harici bağlantılar üzerinde çalışabilirsiniz. Aslında, geri bağlantı, okuyucuları blogunuza yönlendiren başka bir sitenin sayfasındaki bir bağlantıdır. Bu, blogunuza daha fazla kişi çekmenizi ve sitenizin SEO’sunu etkilemenizi sağlar. Blogunuzun görünürlüğünü artırmak için kolay ve basit bir teknik.

Bu tekniği kullanmak için iki seçeneğiniz var: doğal yol veya Netlinking stratejisi.

Sitenizdeki içeriği beğenen bir okuyucu, blogunuza bağlantı vererek sizi ücretsiz olarak tanıtmaya karar verdiğinde doğal bir geri bağlantıdan bahsediyoruz.

Netlinking’in stratejisi, karşılığında herhangi bir ücret ödemeden kaliteli harici sitelerden bağlantılar elde etmekten oluşur. Blog görünürlüğünü artırmak için ağ bağlantısını kullanmak iyi bir fikirdir, ancak bunun doğal ve uzun ömürlü olması için birkaç adım izlemelisiniz.

Her şeyden önce, geri bağlantılarınızın etki alanı adlarının bir etkisi ve iyi bir SEO olması önemlidir. O zaman birkaç bağlantıya sahip olmanız gerekecek, ne kadar çok dış bağlantıya sahip olursanız, siteniz arama motorları tarafından o kadar fazla dikkate alınacaktır.

Temanızla ilgili bağlantıları eklediğinizden emin olmanız önemlidir, böylece mükemmel bir mantık olacak ve geri bağlantı doğal olacaktır. Dış bağlantıların geldiği kaynak sayfaların zorunlu olarak güçlü bir PageRank’i olmalıdır. Ek olarak, başka bir siteye gönderen bağlantılarınız etiketini kullanmalıdır.

Sizinkiyle aynı konuları kapsayan bloglarda yorumlar yayınlayın

Size benzer şeyler yapan siteler hakkında bilgi sahibi olmak, blogunuzu pazarlamanın iyi bir yoludur. Gerçekten de, sayfanın web kullanıcılarını blogunuza yönlendiren bir bağlantı eklerken bu farklı sitelere yorum gönderebilirsiniz.

Sitenizi ziyaret ederek okuyuculara konuyla ilgili diğer bilgileri keşfetme fırsatı verirsiniz. Bu teknik basit ve doğaldır, içeriğinizin net üzerindeki görünürlüğünü artırmanıza ve İnternet kullanıcılarını blogunuza çekmenize olanak tanır.

Blogunuzun reklamını sosyal ağlar üzerinden yapın

Çağımızda internette birçok sosyal ağ var. Sosyal ağların binlerce kullanıcısı var, örneğin Facebook dünyanın en büyük sosyal ağ platformudur.

Böylece bu platformda çok geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Blogunuzu tanıtmak için en iyi yer.

Nihayet blogunuzu halka tanıtmanın zamanı geldi! Blogunuza görünürlük kazandırın.

.

.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287