Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Blog Sitesini Android Uygulaması (apk) Yapmak

Akıllı telefon kullanımının son yıllarda artması da, site ve blog sahiplerinin sahip oldukları site ve blogları bir uygulama haline getirmelerini gerektirmiştir. Bunun için uygulanabilecek pek çok farklı yöntem mevcut. Özellikle Android işletime sistemine sahip bir akıllı telefon için web site yada blog uygulaması geliştirmek çok daha kolay.

Özellikle blogunuzu apk yapmak, ziyaretçilerinizi sürekli olarak sizin yeni yazılarınızı takip edebilmeleri açısından önemli olmaktadır. Hatta bu apk ile reklam yerleşimi yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Google’da en çok arananlardan birisi olan web sitesini apk yapmak ve bunun için kullanabileceğiniz başlıca 3 yöntemi kısaca ele alıyoruz.

1. AppsGeyser İle APK Yapmak

Appygeyser, appsgeyser.com sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde kendi uygulamanızı yapmanıza olanak sağlayan bir sistemedir. Bu sistem esasında hiç bir şekilde kodlama bilmeyen yada bilse bile zaman harcamadan kısa yoldan kolayca uygulama geliştirmek isteyenler için son derece ideal ve popüler bir uygulama yapma sistemi diyebiliriz. Bu sistemin en önemli özelliklerinden birisi de, web site ve blogunuzu ücretsiz bir şekilde apk’ya dönüştürmesidir. Fakat bunun eksi yönleri de var. Örneğin sizin uygulamanıza reklam koyması ve uygulamanızı özelleştirememeniz gibi.

2. DudaMobile ile APK Yapmak

DudaMobile hizmetleri arasında bulunan, Mobil Website Builder hizmeti sayesinde sahip olduğunuz web sitesi yada blogunuzu kolay bir şekilde apk’ya çevirebilirsiniz.

Dudamobile’i AppGeyser ile karşılaştırdığımızda ise pek çok artı yönü olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin temanızı daha çok özelleştirme imkanını sunması en büyük avantajıdır.

3. Android Uygulama Geliştiricileri

Eğer ben hiç bir şeyle uğraşamam, parasını vereyim birisi uygulamamı istediğim gibi tasarlasın reklamını da hazırlasın derseniz, o halde uygulama geliştiricilerine özel olarak uygulamanızı geliştirmeniz gerekiyor. Burada önemli olan tek şey ise bütçenizdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287