Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

Assassin’s Creed Syndicate Genel Bilgi

Son yılların en üstün kurgusuna sahip olan Assassin’s Creed oyunu, büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmıştır. Oynayan kitle bu oyundan büyük bir haz duymaktadır. Oyundaki genel olarak olaylar devlet tarafından yakalanmak istenen bir kişinin kaçışını ele almaktadır. Assasinler olarak adlandırılan kitle halkın en zayıf tabanını oluşturan fakat savaşçı bir ruha sahip kişilerdir. İçlerinden bir tanesi tek başına savaşarak bulundukları durumdan çıkmaya çalışacaktır. Bu kişi sizin oyundaki karakterinizi oluşturacaktır. Oyunu bitirebilmek için sürekli olarak birileriyle savaşacak ve dövüşeceksiniz.

İlk olarak ilkel bir çağ olarak anlatılan kesim sonradan çağdaşlaşmaya doğru ilerlemektedir. Kahramanın amacı haksız bir şekilde davranış sergilendiğinden ötürü bunun önüne geçmektir. Bu yolda yanında bir takım yardımcı oyuncular bulunsa da genel olarak kendi başına bir şeyler başaracaktır. İnsanlar da sürekli olarak kahramanın yanında olacaklardır. Kahraman olarak başrolü canlandıran kişi Syndicate isimli karakter olacaktır. Oyunun oynandığı platformlar genel olarak kırsal kesimleri anımsatmaktadır. Kırsal kesimlerde bulunan saman balyalarını falan buralarda görmek çok mümkündür. İlerleyen zamanlarda karşınıza daha çağdaş mekânlar çıkacaktır. Her seferinde birazcık daha fazla olarak geliştirilen oyunda karakter aynı kalmaktadır. Sadece fiziği değiştirilen karakter hep aynı olarak kalmaktadır.

Oyundaki olaylar genel olarak Londra çevresinde şekillenecektir. Her seferinde daha da gerçekçi grafikleri görmek mümkündür. Bu grafikler sayesinde oyunu daha keyifli oynamanız muhtemeldir. Oyunda Victoria dönemindeki yer altı dünyası ve suç örgütleriyle olan maceraları ele alınacaktır kahramanımızın. Fakat önemli olan bir noktayı duyurmak da fayda vardır. İnsanlar bazen oynanan oyunların dozunu kaçırarak, bağımlılık noktasına ulaşmaktadır. Fakat bu durum cidden çok yanlış açıdadır. Çünkü size zevk veren şeyler sizin can sıkıntınızı geçirmeye yöneliktir. Hayatınızı onunla geçireceğiniz bir eğlence yöntemi yoktur. O sadece sizin ne derece bağımlı olduğunuzu göstermektedir. Böyle durumlara kapılmamak için kendi oyun saatinizi belirleyin ve asla onun dışına çıkmamaya çalışın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287