Bilimsel Haberleri
Bilimsel.org ile Teknoloji , İnternet ve Web Haberlerini Alın

15 Yüksek Kaliteli Backlink Oluşturmak İçin Web Sitesi


15 Yüksek Kaliteli Backlink Oluşturmak İçin Web Sitesi

.

.

Paylaşmak önemsemektir!

Arama motorunda yüksek bir rütbeye sahip olmak bazen alır ve blogunuza kaliteli bir do-follow backlink almayı gerektirir; tüm yeni bloglar, sıfır etki alanı yetkisine sahip olmaktan başlar, ancak kalite geri bağlantı noktasını geri alan adına işaret ettiğinde artar.

Blogunuza binlerce düşük kaliteli backlink satın almak blog alan adı otoritenize ve güven akışınıza zararlıdır ve sonuçta SERP’de düşük sıralamaya yol açacak olan Google’dan cezaya neden olabilir.

10 $ için backlink sunan birkaç web sitesi var, bu hizmeti satın almak blogunuza zarar verebilir. Blogunuza inanılmaz rütbe pozisyonu ve yüksek trafik sundukları için dikkatli olun.

Blogunuzun alan adı otoritesini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyorsanız, blog alan otoritesini kontrol etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz çevrimiçi araçlar vardır.

Moz – Moz, açık site gezgini aracılığıyla ayda 20 ücretsiz etki alanı kontrolünü durdurdu, ancak size ayda 10 ücretsiz kullanım sağlayan açık site gezginlerini kullanmadan önce bir hesap oluşturmanız gerekir.

Açık site gezginlerini kullanmak için e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek hesabınızı kaydedin. Kaydolduktan sonra, artık blog etki alanı yetkilinizi kontrol etmek için hizmetlerini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Ahrefs – Ahrefs’i blog etki alanı otoritesini ücretsiz kontrol etmek için sitelerini ziyaret edebilir ve blog etki alanı otoritesini kontrol edebilirsiniz.

Blog etki alanı yetkinizi kontrol ettikten sonra, nihai sonuçlarında tutarsızlık olduğunu fark edeceksiniz; Bunun nedeni, her iki aracın da nihai sonuçlarına ulaşmada kullandığı farklı metrikler nedeniyle.

Blog etki alanı otoritenizi ve güven akışınızı geliştirmek için, yüksek etki alanı yetkisine sahip web sitesinden yüksek kaliteli geri bağlantı almanız gerekir, bu web sitesi blogunuzun blogunuza daha yüksek ve değerli trafiği sıralamasına yardımcı olur.

Blog Otoritenizi Artırmak için Yüksek Etki Alanı Yetkilisine Sahip 15 Web Sitesi

Çoğu blogger’ın blog etki alanı otoritesini artırmak için kullandığı gizli silah sosyal medya hesabıdır. Sosyal medya, blog bağlantınızı ekleyebileceğiniz ve blogunuzun güçlü bir açıklamasını yazabileceğiniz bir profil oluşturmanıza olanak tanır; bu, ziyaretçi açıklamanızı okuduğunda ve blogunuzu ziyaret ettiğinde blogunuza trafik gelmesine neden olabilir. Bu sosyal medyanın yüksek etki alanı yetkisine sahip olup olmadığından hala şüphe duyuyorsanız, Moz veya Ahref’teki web sitesi etki alanı yetkisini hızlıca kontrol edin ve doğru olup olmadığını onaylayın.

Facebook.com (DA 100)

Hemen hemen herkesin arkadaşlarınız ve ailenizle sohbet ettiğiniz bir Facebook hesabı vardır, ancak bilmediğiniz şey Facebook’un blogunuzda güçlü etki alanı yetkisi alabileceğiniz ve ayrıca Facebook grupları ve sayfası aracılığıyla değerli trafik alabileceğiniz harika bir web sitesi olmasıdır. Başlamak için blogunuz hakkında bir Facebook sayfası oluşturun ve blog bağlantınızı ekleyin. Gönderinizi Facebook sayfanızda ve katıldığınız gruplarda paylaşın ve içeriğinizi okumak için ziyaretçi çekeceğinizden emin olun.

Twitter.com (100)

Listemdeki bir sonraki sosyal medya Twitter, 100 alan adı yetkisi ile Twitter’da profil oluşturmak kolay ve anlaşılır. Blog bağlantınızı twitter profilinize ekleyin ve bunun gibi blogunuza başka bir güçlü backlink oluşturdunuz. Twitter, blogunuza arama motoru yerine trafik alabileceğiniz diğer yollarda da üst sıralarda yer alıyor; blog yayınınızı twitter hesabınıza paylaşın ve umarım twitter takipçiniz bağlantınızı tıklar.

YouTube.com (100)

Bu platform Google’a aittir ve ilginç videolar izlemenize ve videonuzu kendi YouTube kanalınıza yüklemenize izin verir. Kendi YouTube kanalınızı oluşturun ve blog bağlantınızı kanal sayfanıza ekleyin.

Pinterest.com (100)

Pinterest, yeni blog yazarının bloglarına değerli trafik alabilmesinin yolları üzerinde üst sıralarda yer alıyor, her gün 100 alan adı ve milyonlarca ziyaretçiyle geri bağlantı ve trafikten eminiz. Bir Pinterest işletme hesabı oluşturun ve blogunuzu doğrulayın, daha sonra backlink oluşturmak için blog profilinizi Pinterest profilinize girin.

LinkedIn.com (100)

Profesyoneller ve işletme sahipleri için ağ oluşturma sitesi olan bu sitenin yüksek etki alanı yetkisi 100’dür. Hesabınız yoksa, bir tane oluşturabilir ve blog bağlantınızı profilinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca benzer kişilerle ağ kurabilirsiniz.

Google.com/business (100)

Bu platform, küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerinin yerel arama ve konumlarına yönlendirmelerine yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Her işletme sahibi, google.com/business adresinde bir hesap oluşturmaya ve blogunuza değerli bir geri bağlantı almaya çalışmalıdır.

Reddit.com (99)

Reddit, dünyanın en popüler forumudur, bireyin hesap oluşturmasına ve değerli bir backlink almak için blog bağlantılarını eklemesine izin verir. Ayrıca, içeriğinizi yeniden düzenlemek ve blogunuza trafik almak için paylaşabilir, hesabınızın yasaklanmasına yol açabileceği için blog yayınınızla spam yeniden düzenleme yapmayın.

Vimeo.com (DA 98)

Diğer bir popüler video paylaşım platformu Vimeo’dur, üyelikte YouTube’un arkasında yer alır, bu platformda bir hesap oluşturun ve blogunuza geri bağlantı oluşturmak için blog bağlantınızı ekleyin. Blog sayfanıza Vimeo’dan farklı backlinkler oluşturabilir ve blog etki alanı otoritenizi ve güven akışınızı iyileştirebilirsiniz.

Instagram.com (97)

Fotoğraf yüklemenize, yorum yapmanıza ve arkadaşlarınızla sohbet etmenize olanak tanıyan bu popüler uygulama. 97’nin yüksek alan adı otoritesi ile backlink’inizi oluşturmak için blog bağlantılarınızı Instagram profilinize eklemelisiniz.

Disqus.com (97)

Bu, blogunuza gelen ziyaretçilerin yorum yapmalarını ve görüşlerini paylaşmalarını sağlayan bir blog yorumlama aracıdır. Önceden yüklenmiş blog yorumlama araçlarını değiştirmek ve blog bağlantınızı Disqus profilinize eklemek için Disqus’ta bir hesap oluşturun ve Blogunuza Disqus yükleyin.

Slideshare.net (95)

Bu web sitesi, PowerPoint sunumunuzu yüklemenize ve takipçilerinizle paylaşmanıza olanak tanır. Bu web sitesinden 95’lik bir geri bağlantı almak için, bu platformda bir hesap oluşturun ve blog bağlantıları açıklamanızı ekleyin.

Dailymotion.com (94)

YouTube ve Vimeo gibi, Dailymotion bir video paylaşım web sitesidir, bu platformda bir hesap oluşturun ve bu web sitesinden gerekli backlink’i almak için blog bağlantılarınızı ekleyin.

Soundcloud.com (93)

Bu web sitesi, ses dosyanızı platformlarına yüklemenizi ve dosyayı arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle paylaşmanızı sağlar. Bu web sitesinden backlink almak için bir hesap oluşturun ve blog bağlantılarınızı ve diğer sosyal medya hesabınızı ekleyin.

DevaintArt.com (92)

Bu platform, grafik tasarımcısının çalışmalarını yüklemesine ve bir hesap oluşturmalarına ve backlink oluşturmak için profillerine blog bağlantılarını eklemelerine izin verir. Etki alanı yetkisi yüksek olan 92’dir, bu yüzden bu web sitesinden geri bağlantı oluşturmayı deneyin.

Moz.com (88)

Blog etki alanı yetkinizi almak için moz.com’u nasıl kullanabileceğinizi açıkladım, ancak moz.com of 88’den blogunuza değerli bir backlink de alabilirsiniz. Moz.com’da zaten bir hesap oluşturduğunuzdan veya moz.com’da yeni bir hesap oluşturduğunuzdan ve blog etki alanı yetkinizi geliştirmek için bu platforma blog bağlantılarınızı dahil ettiğinizden.

Blogunuza ücretsiz backlink sağlayan yüksek otorite web sitesi hakkında yazdım; profillerinize uzun ve ayrıntılı bir açıklama yazmayı unutmayın, Google web sitesini taradığında blogunuzun bağlantısını dizine ekler.

Alan adı yetkisini artırmak için bir bağlantı oluşturmanıza izin veren başka web siteleriniz var mı? Aşağıdaki yorum kutusunda bizimle paylaşın.

Arama motorunda yüksek bir rütbeye sahip olmak bazen alır ve blogunuza kaliteli bir takip-takip geri bağlantısı almayı gerektirir, tüm yeni bloglar DA sıfırdan başlar.

.

.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/bilimsel/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287